#

רוצה להתנדב

בחרו את התחום ואת האזור שבו אתם מעוניינים להתנדב ותצטרפו לקהילת המתנדבים שלנו

הבא
#

•    מעוניין להיות חלק משינוי?
•    מחפש מקומות התנדבות בתחומים מגוונים?
•    התנדבות שתעניק לך אפשרות לתרום תוך מיצוי עצמי?


ארגון לתת פועל להטמעת ערכי התנדבות בישראל ולהנעת החברה האזרחית לערבות הדדית ונתינה.
פעילות הארגון מושתתת על אלפי מתנדבים מחויבים הפועלים בתכניות השונות ומסייעים ליצירת חברה טובה וצודקת יותר.
12,000 מתנדבים בתפקידים שונים ומגוונים, פועלים בכל הארץ ומעניקים מדי שנה 280,000 שעות התנדבות.
אנו מזמינים אותך להתנדב באופן ובזמן שנכון לך ביותר!


על חשיבות ההתנדבות

התנדבות בישראל מהווה ערך עליון עבור הרבה אנשים מסיבות מגוונות. היכולת להתנדב ולסייע לאנשים הזקוקים לכך תורמת לא פחות למתנדב מאשר לאדם הנזקק. בישראל קיימות עמותות התנדבות רבות, המקנות לכל אדם המעוניין בכך לתרום לזולת, באפיקים רבים ומגוונים.

מקומות התנדבות מגוונים

כל אחד מאתנו רואה לנכון לתרום לזולת באופן אחר. יש המעדיפים לתרום מכספם לנזקקים ויש המעדיפים להתנדב באחת מהפעילויות המנוהלות על ידי עמותות התנדבות. הקסם הגדול הטמון בהתנדבות המגוונת היא בכך שאנשים בעלי כישורים ותחומי עניין שונים יכולים כל אחד בדרכו לעזור, במקומות התנדבות שונים. לצורך התנדבות בישראל לא נדרשת הכשרה מיוחדת, רק רצון טוב, והבנה כי הדבר יכול לגרום ליצירת שינוי. במסגרת עמותת לתת ניתן להתנדב בפרויקטים של סיוע לאוכלוסיית ניצולי שואה, חלקות מזון לנזקקים, יזמות צעירים, סיוע לנשים, התנדבות במטה הארגון, וכדומה.

לחולל שינוי בחברה הישראלית

אנשים אשר ערך ההתנדבות מהווה אחד מהערכים המובילים אותם, בוחרים להתנדב באחד ממקומות ההתנדבות מתוך הכרה וידיעה כי התנדבות זו היא שתגרום לשינוי בפני החברה. אמנם לעיתים קשה להאמין, אם מסתכלים על כל פעולת התנדבות יחידה, כי השינוי קרב ובא, אך בהסתכלות כוללת על מצבור של פעילויות התנדבותיות אין ספק שהשינוי מתרחש. כיום מנוהלות פעילויות רבות על ידי עמותות התנדבות שונות ומגוונות, ופעילויות אלו הן המעידות על סיכוי לשנות את חייהם של עשרות אלפי אנשים בישראל.

להתנדב כי זה עושה לי טוב

אחת התופעות המאוד משמעותיות החלות בקרב מתנדבים היא העובדה כי עצם ההתנדבות תורמת להם לא פחות מהאופן שבו נתרמים מיעוטי היכולת. להיות חלק מפעילות התנדבותית, ללא רצון לקבל תמורה, מספק ערך אדיר באופן ישיר למתנדבים. תחושת הערך, הסיפוק וההנאה ניכרת באופן מידי, ויעידו על כך אלפי מתנדבים. לא סתם בוחרים אלפי אנשים להיות חלק מפעילות התנדבותית במסגרת עמותות התנדבות.

בחירת ארגון התנדבות

כאמור קיימים עמותות התנדבות רבות, אשר מציעות כל אחת מהם יתרונות שונים עבור המתנדבים. עמותת לתת מהווה מקום בו מתנדבים מכל גיל יכולים לתרום מזמנם למען אלו שהמזל לא שפר עליהם. העמותה מספקת רשת תמיכה למתנדבים, ומעניקה למתנדבים את כל הכלים לצורך עשייה מספקת ומשמעותית. עמותת לתת פועלת על מנת שלנות את פני החברה בישראל, ועושה זו על ידי ריכוז פעילויות הנוגעות לכלל השכבות החלשות השונות. התנדבות במסגרת עמותת לתת מקנה למתנדב את האפשרות להיות חלק מיצירת שינוי משמעותי במיוחד.

לחץ כאן למציאת מקום התנדבות 

צור קשר:
*6833

גלריית תמונות וסרטונים

הצוות של מחלקת מתנדבים

גילי סבג מנהלת מחלקת מתנדבים

יאנה מיכיילובה רכזת קליטה והשמה

יאנה מיכיילובה רכזת קליטה והשמה
גילי סבג מנהלת מחלקת מתנדבים
 |