UJA Federation

פירמה

noatech

קצא״א

מחלבות גד

Saloona

Karolef - אנטי וירוס

מצלוואי

קרן ניצולי שואה

החברה המרכזית

זירו ניין

Pepper

סיטי בנק

יהודה הצעיר

שמיר

שיכון ובינוי

קבוצת מגדל

הפדרציה היהודית לוס אנג'לס

הישג

קרן "הישג", הינה קרן מלגות, שהוקמה בשנת 2005 ע"י בני הזוג ג'רי שוורץ והת'ר ריסמן מקנדה, ומעניקה מידי שנה מלגות לימודים ודמי מחייה לחיילים משוחררים שהוכרו בצה"ל כ"חיילים בודדים". המלגה והסיוע הכלכלי נועדו לעודד אותם לבנות כאן את ביתם ולהודות להם על תרומתם לחברה בישראל.
 
הקרן הקימה את "בית הישג" – בית חם למלגאים, הנמצא בשדרות רוטשילד 46 בת"א. הבית מציע מגוון פעילויות לרווחתם של מלגאי ובוגרי הקרן (ספריה עשירה, חדר כושר, אולם קולנוע ועוד) כמו כן, מתקיימות סדנאות והרצאות למלגאים ולבוגרים במגוון רחב של נושאים.
 
נכון להיום, יש מאות מלגאים, הלומדים במוסדות הלימוד הפזורים בכל רחבי הארץ וכאלף בוגרים, שסיימו את לימודי התואר הראשון, בסיועה של קרן הישג.
 
בתמורה לקבלת המלגה, מתחייבים המלגאים להתנדבות שנתית של 130 שעות לטובת הקהילה. מטרת ההתנדבות היא להעביר את התרומה הלאה, לטובת כלל החברה  הישראלית. ארגון "לתת" הוא אחד מארגוני ההתנדבות הותיקים שלנו, ומתנדבים בו כ- 20 מלגאים.

“זאת ההזדמנות שלנו לתת למלגאים ולאפשר להם לפנות מזמנם לשיפור ובניית החברה בישראל ולחוסנה של המדינה.”

אביב בושינסקי

מנכ"ל קרן הישג

גורביץ' הפקות

שטראוס

המרכז לנדל״ן

The Israeli council for youth organisations

מאקו

בנק הפועלים

אלטשולר שחם

באלטשולר שחם רואים במעורבות חברתית, חלק בלתי נפרד מה- DNA של החברה ומערכי היסוד המנחים אותה. על פי תפיסת עולמם של בעלי החברה, על הגופים העסקיים במדינת ישראל לגלות אחריות מוסרית לא רק כלפי אופן התנהלותם העסקית, כי אם גם כלפי המצב החברתי בישראל והקהילה בקרבה הם פועלים.
אנו מחויבים לאחריות חברתית, חינוכית וסביבתית בשיתוף עובדינו, על מנת ליצור לכולנו הווה ועתיד טוב יותר לילדינו , באמצעות מגוון פעילויות חינוכיות, בתחומים בהם נוכל לסייע בקרב אוכלוסיות חלשות. 

אנו מאמינים שאם נשכיל לחדש ולשנות את הדרוש שינוי- נמשיך גם להצליח

לאתר אלטשולר שחם

ארנסט אנד יאנג

ITALIANO TRANSPERNT

קבוצת דלק

אפלייד מטיריאלס

מילוטל

שופרסל

פרטנר

אנו בפרטנר מאמינים, כי כחברה עסקית הפועלת בקהילה ומחויבת לה, עלינו  להמשיך ליזום, לחדש, לשפר ולהוביל גם בנושא האחריות התברתית, תוך ראיית תועלתם של כל שותפינו.
לפרטנר אסטרטגיה חברתית סדורה שנבנתה על מספר עקרונות, המלווים אותה לאורך שנים של עשייה חברתית פרואקטיבית:
למידה מתמדת וניתוח הצרכים של קהלי היעד אליו פונה העשייה, בעקבות זאת,
בניית פעילות קהילתית ארוכת טווח יחידנית וקבוצתית, המחוברת לליבה העסקית של החברה, לחזונה ולערכיה,
ושיתופי פעולה אקטיביים עם גופים חברתיים רבים.
המעורבות החברתית של פרטנר משפיעה על קהלים מגוונים בחברה הישראלית והיא צומחת ומתרחבת לאורך השנים, בהיקפי הפעילות, במספר שיתופי הפעולה וביצירת ערך משמעותי
והשפעה על היחידים והקהילה בה היא פועלת.
המודל החברתי של פרטנר נותן מענה למספר אתגרים חברתיים בהם החליטה החברה להתמקד:
 
צמצום פערים באמצעות חינוך לטכנולוגיה, לב עשייתה של החברה, וקירוב העולמות הדיגיטליים.
תמיכה באוכלוסיות מוחלשות ונזקקות וסיוע הענקת ביטחון תזונתי.
 יצירת פעילות שותפות בקהילה המעודדת ומרחיבה מעגלי עשייה.

מעורבות אישית ואקטיבית של עובדי החברה בכל פעילותיה החברתיות..
פרטנר חברה לארגונים המובילים שינוי באמצעות חינוך, והקימה 12 מרכזי תקשורת ומתחמים קהילתיים בשיתוף ארגון פר"ח, מקרית שמונה ועד אילת, ופועלת להרחבתם לקהלי יעד נוספים ברחבי הארץ. המרכזים מציעים לילדים, בני נוער ומבוגרים פעילויות המקנות ידע ומיומנויות שימושיות בתחום התקשורת, במחשבים ובציוד מולטימדיה מתקדם.
כמו כן, מעניקה מאות מלגות Orange למצוינות לילדים, בני נוער וסטודנטים, בפריפריה הגיאוגרפית והחברתית של מדינת ישראל, המצטיינים במקצועות מדעיים וטכנולוגיים ותומכת בהעשרה והשכלה גבוהה בתחומי הטכנולוגיה לגווניה.
 
פעמיים בשנה, בראש השנה ובפסח, מתגייסים אלפים מעובדי החברה, יד ביד עם שותפים חברתיים ותיקים, כדוגמת ארגון "לתת",  שותפינו לעשייה מזה 10 שנים, לסייע לאלה שידם אינה משגת ודואגים לחלק ארוחות חג עד הבית לאלפי משפחות.
 
במהלך השנה, 60% מעובדי החברה נרתמים לעשייה חברתית וחוברים, כתף אל כתף, לפעילים חברתיים בכל רחבי הארץ. העובדים יוזמים ובוחרים את מעגלי ההתנדבות המתאימים להם ולוקחים חלק בפעילויות כדוגמת מרוץ ורכיבת אופניים למען אוכלוסייה עם מוגבלויות או נוער בסיכון, שיפוץ וארגון מרכזים קהילתיים ופעילויות התורמות לאיכות הסביבה.
 
אנו פועלים כל העת להרחבת המיקוד באוכלוסיות נוספות, מפתחים שירותים ייחודיים לאזרחים ותיקים ונותנים מענה שירותי נרחב לאנשים עם מוגבלויות

ועד עובדים סלקום

חוצות זהב

ויסוצקי

יסוצקי הינה יצרנית ויצואנית התה המובילה בישראל, נוסדה בשנת 1849 ברוסיה ומשנת 1935, השנה בה הוקם המפעל הראשון בארץ, היא ממשיכה במסורת של ייצור תה  מובחר בישראל, תוך שהיא פועלת בעקביות לקידום תרבות התה בישראל. חברת ויסוצקי, הינה חברה משפחתית בבעלות שלום זידלר אשר מובילה את קטגוריית התה בארץ. החברה מייצרת ומשווקת מגוון מוצרים רחב הכולל סוגי תה וחליטות שונים. בסה"כ מיוצרים בויסוצקי למעלה מ- 200 מוצרים שונים. הודות לניסיון, למומחיות ולחדשנות שמציעה החברה, הפך במרוצת השנים השם ויסוצקי שם נרדף לתה. ויסוצקי מחויבת לספק לצרכניה איכות בלתי מתפשרת בכל פרט ופרט ממרכיבי המוצר, התאמה לטעם הישראלי וחדשנות מתמדת.
 
לדברי נילי צור, מנכ"ל הקבוצה, ערך הנתינה בחברתנו הינו בעל חשיבות רבה. במסגרת הקשר אנו שמחים להיות שותפים עם ארגון לתת, שעושה עבודת קודש, ודואגים לתרום ממוצרי הקבוצה מספר פעמים בשנה.
 

קרן אדליס

המשביר

קבוצת אסם

אחריות חברתית וסביבתית מהווה חלק אינטגרלי מתפיסת העולם הניהולית הכוללת של אסם מאז היווסדה. עיקרון העל של יצירת ערך משותף עם כלל בעלי העניין, יחד עם ההבנה שחוסן חברה ורווחתם של בעלי העניין שלובים זה בזה, מכוונים את חברת אסם בהתנהלות העסקית השוטפת.
כתחום השקעה מרכזי בקהילה, בחרנו באסם בנושא העולה בקנה אחד עם הליבה העסקית שלנו – קידום הביטחון התזונתי בישראל .
אנו מאמינים כי בתחום זה באפשרותנו לייצר ערך משותף, למנף באופן מקסימלי את תרומתנו לקהילה ולהוביל לשינוי אפקטיבי וארוך טווח.
שותפנו העיקרי לדרך בתחום קידום הביטחון התזונתי הוא ארגון לתת.
שיתוף הפעולה החל לפני למעלה מעשור והנו נרחב ומקיף וכולל מספר רבדים: תרומה כספית, תרומת מוצרים (שווה כסף) והתנדבות עובדים. בנוסף, אנשי מקצוע מקבוצת אסם המתמחים בתחומי פעילות הרלוונטיים ללתת, תומכים, מלווים ומייעצים לארגון ולעמותות המקומיות הפועלות בשיתוף עמו בכל הקשור לשרשרת אספקה, אבטחת איכות, בטיחות, תזונה ועוד

 

“שיתוף הפעולה של קבוצת אסם עם 'לתת' נשמר כבר למעלה מעשור, במהלכו תרמנו מוצרים בשווי של למעלה מ 80- מיליון ₪.”

מעדני מיקי

ישראל ספורט

NESS

בזק

שסטוביץ

Reuben Foundation

The Reuben Foundation is a private foundation established in the United Kingdom created to channel the charitable giving of the Reuben family and David and Simon Reuben. It has a focus on healthcare and education.

יקב רמת הגולן

יינות מיוחדים מגיעים ממקומות מיוחדים. אנחנו שואפים ליצור יינות ייחודיים שמשקפים את האזור הייחודי שלנו. אין עוד נקודה על פני כדור הארץ שמשלבת בתוכה את הגובה הרב, את קו הרוחב הספציפי, היתרונות הטופוגרפיים והאדמות הוולקניות הנהדרות שלנו."
ויקטור שונפלד, יינן ראשי, יקב רמת הגולן
יקב רמת הגולן הוא הראשון שקם ברמה. היקב נוסד ב-1983 על ידי 8 קיבוצים ומושבים, מרביתם מהגולן: אל-רום, אורטל, עין זיוון, אלוני הבשן, יונתן, רמת מגשימים, גשור והשותף הגלילי – רמות נפתלי מהגליל העליון. מיום היווסדו ועד היום, היקב נחשב לפורץ דרך, אשר הטביע את חותמו בעולם היין הישראלי; הקמתו שינתה לחלוטין את מפת היין המקומי ואת תפיסת האיכות בתודעת הצרכן הישראלית. המוניטין שצבר ברחבי העולם והתארים בהם זכה בתחרויות החשובות ביותר, הביאו ליקב בפרט וליין הישראלי בכלל הכרה בינלאומית.
 

“לתת – זאת זכות גדולה! עבורנו, ביקב רמת הגולן, אין דבר טוב יותר מאשר האפשרות לתת ולשתף – את שמחת העשייה, את אהבת האדם, את חדוות היצירה ואת הטעם מארץ היין שלנו. הנתינה היא תמצית האמירה הכול כך חשובה - ואהבת לרעך כמוך. יקב רמת הגולן תורם באמצעות ארגון לתת אלפי בקבוקי יין למשפחות נזקקות. לשנה טובה ”

סמנכ"ל השיווק של יקב רמת הגולן

מזרח ומערב

טמפון

community Foundation Los Angeles

Fondation Judaisme Francais

Insuranks

Insuranks is an international insurance marketplace platform that ranks insurers based on consumer feedback of the experience with their services. It also allows users get free insurance quotes and manage their policies online and aims to simplify insurance and make it a friendly and accessible experience for every single person in this world.
http://www.insuranks.com

גלוברנדס

 גלוברנדס היא חברת ייבוא והפצה המשווקת מותגים רבים במגוון קטגוריות.
לחברה פריסה ארצית מלאה הבאה לידי ביטוי במרכזים לוגיסטיים הממוקמים בנקודות מפתח לאורכה ולרוחבה של הארץ, ועשרות רכבי הפצה המגיעים לכל חנות בארץ.
מאה ושמונים עובדי החברה מייצגים את המגוון היפה של האוכלוסיה הישראלית. אין כמעט עדה או מגזר שאין להם נציגות בקרב העובדים והמנהלים של החברה.
 
גלוברנדס מקפידה להשקיע חלק מרווחיה חזרה בקהילה. אחת הדרכים לכך היא דרך שיתוף פעולה פורה על ארגון לתת ובהתמקדות באוכלוסיית ניצולי השואה. השקיפות של לתת מעניקה לגלוברנדס ביטחון בכך שהכספים המושקעים מנוצלים באופן מיטבי לטובת המטרה המוגדרת.
 
 

“חברת גלוברנדס מאמינה שצריך וחשוב להשקיע חלק מהרווחים חזרה בקהילה”

גדי נצר

מנכ"ל

Medtronic

מתנאל Matanel

הראל ביטוח ופיננסים

מליסרון

The Sobell Foundation

קרן עזריאלי

תן ביס

!IMPACTֱֱֱ

תכנית המלגות של ארגון ידידי צה"ל בארה"ב (FIDF), נוסדה בשנת 2002, במטרה להוקיר את הלוחמים על שירותם הצבאי המסור ותרומתם להגנת המדינה ובטחונה. 
המלגות מוענקות לחיילים משוחררים מהמערך הלוחם בצה"ל (לוחמים ותומכי לחימה) ממשפחות מעוטות יכולת כלכלית.
גובה המלגה הוא 4,000ִ  $ לכל שנת לימוד, כאשר כל מלגאי ממומן ע"י תורם אישי, המלווה אותו לאורך כל לימודי התואר הראשון. 
במסגרת התוכנית מבצעים הסטודנטים שעות התנדבות למען הקהילה (130 שעות בשנה), במסגרת פרויקט "!IMPACT לקהילה", בו שותפים 19 ארגוני התנדבות שונים בארץ. מתחילת התוכנית ביצעו מלגאי !IMPACT, למעלה מ-3 מיליון שעות למען הקהילה, בשווי כולל של 90,000,000 ש"ח.
בשנת הלימודים תשע"ה (2014-15), שנת הפעילות ה-13 של התוכנית, מוענקת המלגה לכ-3,300 מלגאים, הלומדים
בכ- 90 מוסדות לימוד בארץ.
עד כה העניקה התכנית מלגות לכ- 8,300 לוחמים ולוחמות משוחררים בהיקף כולל של כ- 107 מיליון דולר. 

מזה כ- 10 שנים קיים שיתוף פעולה בין תכנית המלגות !IMPACT, לארגון לתת.
המלגאים מתנדבים בעיקר ב 3 התכניות של ארגון לתת:
איסוף וחלוקת מזון לנזקקים
ליווי ניצולי שואה נזקקים ובודדים
הדרכת קבוצות נוער – נוער לתת בשנים האחרונות "לתת" הפך לארגון בו מספר המלגאים הגדול ביותר של !IMPACT, בחרו להתנדב.
מגוון הפעילויות מאפשר למלגאים לבחור את ההתנדבות המתאימה להם ביותר, ואנו גאים במלגאים על הסיוע שלהם לאלפי משפחות בישראל באמצעות לתת.
אנו שמחים על התמיכה והליווי המקצועי שמקבלים המלגאים בלתת.
מלגאים רבים בוחרים להמשיך את ההתנדבות גם לאחר סיום לימודיהם, ומבחינתנו זאת הצלחה גדולה.

 

“אנו מאוד מעריכים וגאים בשיתוף הפעולה שלנו עם ארגון לתת בעשייה למען הקהילה. הפעילות ההתנדבותית של מלגאי IMPACT מתבססת על עשייה משמעותית, מקצועית וערכית”

אורנה פסח

מנהלת תכנית המלגות IMPACT!

קרסו מוטורס

אלביט

Jewish Helping Hands

ביטוח ישיר

 איי.די.איי חברה לביטוח בע"מ הנה חלוצת שיטת הביטוח הישיר בישראל המובילה לאורך שנים בעשייה, תוך שמירה על יציבות וצמיחה, יוזמה והתנהלות ערכית. החברה שמה לה למטרה לתת ללקוחותיה שירות מצוין ומחירים אטרקטיביים. חזונה הינו להיות חברת הביטוח המובילה בתחום הפרט והמשפחה בישראל.
כחברת ביטוח המובילה את מהפכת הביטוח הישיר ושואפת לאפשר לכל אזרח במדינה לקבל שרותי ביטוח במחירים הוגנים, ביטוח ישיר רואה את עצמה מחויבת לקהילה בה היא פועלת. אכפתיות ואחריות לקהילה הינם ערכים חשובים עבורה ומהווים חלק בלתי נפרד מהאסטרטגיה העסקית ומהתרבות הארגונית על פיה היא נוהגת.
 איי.די.איי תומכת בעמותת "לתת" מתוך אמונה בדרכה ובמטרותיה. מעבר לתרומה הכספית, עובדיה לוקחים חלק בארגון חלוקת מזון בפסח ובפעילויות התנדבויות שוטפות של העמותה.
מזמינים אותכם לקרוא עוד באתר הבית: http://www.555.co.il/


 
מנכ"ל: רביב צולר
יו"ר דירקטוריון: משה שנידמן

הרמטיק

פרויקט אורנשטיין

Niloosoft

חברת נילוס תוכנה בע"מ, הוקמה בשנת 2004 והינה ספקית מובילה של מערכת מתקדמת לניהול תהליך גיוס עובדים.
Niloosoft מספקת ללקוחותיה פתרונות בתחום ניהול משאבי אנוש וניהול תהליכי גיוס.
פתרונות אלו מאפשרים ללקוחותינו לטפל בצורה אוטומטית בכל זרם המועמדים למשרות ולנהל את תהליכי גיוס.
מוצר הדגל הינו מערכת ה- "Hunter HRMS" אינטואיטיבית וידידותית למשתמש והוקמה בכדי לייעל את הליך הגיוס במובנים של זמן, סדר, חסכון ומהירות.

פדקס

ארומה ישראל

ארומה ישראל הינה רשת בתי הקפה הגדולה והמובילה בארץ ומונה 130 סניפים מצפון ועד דרום.
הרשת הינה אחת הוותיקות בתחומה והחלה את דרכה בשנת 1994, כאשר עם השנים ביססה עצמה כמותג מצליח ואהוב שהפך
לחלק בלתי נפרד מהתרבות הישראלית. במקביל, התרחבה הרשת אל מעבר לים והחלה לבסס מעמדה כרשת בינלאומית במס'
מדינות כאשר גם שם נשמרו ערכי הבסיס מתחילת דרכה, דבר המוכיחה את הקונספט הייחודי והצלחתו.
אבני הבניין שהיוו את לב העשייה של הרשת מיומה הראשון לא השתנו, והם הבסיס להצלחתה גם היום:
איכות הקפה, איכות המאפים, טריות, חדשנות,  אחריות חברתית, וכמובן, שירות מסור.
 
ארומה ישראל השיקה קפה שחור קלוי וטחון טורקי, בטחינה עדינה, מבית הקלייה שלה, באריזות של 100 גרם.
רווחי ארומה ישראל ממכירת מוצר זה (3.5 ש"ח) מועברים כתרומה ל'ארגון לתת' אשר באמצעות תכנית "סיוע לחיים" מסייעת לניצולי שואה נזקקים
במתן מזון, תרופות, ליווי חברתי וצרכים דחופים נוספים. כמו כן הועברה לתכנית בשנים האחרונות תרומות כספיות משמעותיות.

“אנו, בארומה, פועלים במספר אופנים ליישום וקידום האחריות החברתית שלנו, בעיקר על ידי מינוף נקודות המפגש היום-יומיות של הרשת עם לקוחותיה ועם הקהילה. בחרנו”

דני מישל

מנכ"ל

סאן דיסק

cloudinary

אבוקדוס

ועידת התביעות

הבנק הבינלאומי

לאומי

קוקה קולה

Micro Focus

מזרחי טפחות

eBay

אקס גלוב

קרן נדב

מאפיית אנג'ל

ניצן מתנאל Nitzan Matanel

GOLF

יפאורה

רשת

בנק דיסקונט

PITKOVSKI


PITKOVSKI PITKOVSKI, חברה המתמחה במיתוג High End לעסקים קטנים, 
בינוניים וגדולים, עיצוב תעשייתי ופרסום אופליין ואונליין. 
לחברה משרדים בצפון הארץ וניסיון רב בעבודה מול גופי ענק במשק הישראלי. 
בנוסף לעבודות הפרסום השונות, אנו מספקים שירותי ליווי וייעוץ בכל הקשור לאסטרטגיית מותג, ומשמשים מצפן שיווקי ללקוחות רבים ומגוונים.  
אנו גאים לשתף פעולה עם ארגון לתת, ולתת מעצמנו לאלו שנותנים מעצמם. 
לעוד שנים רבות של עשייה חיובית.

עוף טוב

Jerusalem Post

אדמה

פותחים עתיד

טחינת אלארז

כ 25 שנה ,משפחת זהר מנצרת בניצוחה של הגב׳ ג׳וליה זהר, מייצרת טחינה גולמית איכותית בתהליך אותנטי,
מ- 100% שומשום אתיופי וללא חומרים משמרים .
"טחינת אלארז" נתפסת בשוק המזון כמותג מוביל בטעם, באיכות ובשירות, משווקת בארץ ובעולם, הן ברשתות
המזון ,במסעדות ובשוק המוסדי.
במבחנים שנערכו על ידי גופי התקשורת והמדיה ובפרט בתחקיר כלבוטק,
״טחינת אלארז״ נמצאה כטחינה עם האמינות הגבוה ביותר, עם הרכיבים התזונתיים הגבוהים ביותר.
שם המנכ"ל : ג'וליה זהר

onlife

בנק יהב

DIPLOMAT

super push

PayPal

Patrick and Lina Drahi Foundation

מאפיית ברמן

קבוצת י. את א. ברמן בע"מ:
 
מאפית ברמן נוסדה בשנת 1875 בירושלים ע"י ר' טודרוס הלוי ברמן ורעייתו קרישא . הזוג עלה לארץ מרוסיה והתיישב ברובע היהודי בעיר העתיקה עם שני בניהם יהושע ואליהו.
כשאזל הכסף שהביאו עמם, התחילה קרישא לאפות עוגות דבש ולחם שחור ולהציעם לצליינים שעלו בשיירות לעיר הקודש. ריחם וטעמם של המאפים הביאו לפריחת העסק ועם עבודה קשה הוקמה המאפיה הראשונה
מעבר לחומות העיר העתיקה ובעצם העסק היהודי הראשון.
תוצרי המאפיה הובלו בעזרת סוסים ופרדות ובכרכרות שנרכשו מעודפי הצבא האוסטרי. על הכרכרות היה מוטבע עוגן, סמלה של אחת היחידות בצבא האוסטרי. עם השנים הפך העוגן לסמלה המסחרי של מאפית ברמן.
עם התרחבותו של הישוב היהודי מחוץ לחומות עברה משפחת ברמן למאה שערים שם על מגרש שומם בנו את ביתם ולצידו את בניין המאפיה. זו היתה המאפיה הגדולה ביותר בארץ ישראל ובמזרח התיכון כולו ורבים נהרו לראות את הפלא החדש, מאפיה מודרנית ומשוכללת. המאפיה ספקה מוצרים לכל העיר וסביבתה.
 
שני האחים יהושע ואליהו תפעלו את המאפיה שעל שמם היא נקראת היום – י. את. א. ברמן בע"מ.
 
בשנת 1967 עברה המאפיה לשכונת גבעת שאול בירושלים. יצחק ברמן, דור רביעי ל"ברמנים" האופים ומבעליה הנוכחיים של המאפיה, מצטרף למאפיה עם שחרורו מהשירות הצבאי ועם השנים הופך לבעל השליטה בחברה ונכנס לנעלי סבו.
 
למאפיה ישנם מספר מותגים לרבות : ברמן, ודש, לחם הארץ, ליבו. ולחם חן. קונדיטוריה וחנויות מפעל וכן מערך יצור של פירורים ובלילות המיוצרים בטכנולוגיה מתקדמת וחדשנית הכוללת קווי ייצור אוטומטיים ללא מגע יד אדם.
 
במאפיה שוקדים על פיתוחים של מוצרים חדשים כל הזמן ומתאימים אותם לצרכי הציבור עם דגש על בריאות הציבור.
קבוצת ברמן מונה כ-1000 עובדים שהם משפחה אחת גדולה.
 
הקשר של החברה עם לתת :
 
מאפית ברמן באופן מסורתי ולאורך שנים, מקיימת קשר עם מספר עמותות וגופים שונים לטובת תרומות של מוצרי מאפה, בהן עמותת "לתת".
לאחרונה פנתה עמותת "לתת" ביחד עם רשת הקמעונאות הגדולה בישראל שופרסל מתוך כוונה להנציל עודפי מזון, בהם לחמים, חלות ולחמניות וליעדם למטרת תרומה. לתת ושופרסל פנו למאפית ברמן והחלו בפיילוט רחב יחסית של ממוש הרעיון.
 
שם המנכ"ל : יהלי עתיר
 
האני מאמין של מנכ"ל החברה:

 
יהלי עתיר, מנכ"ל החברה מאמין שכחברה וותיקה בת 142 שנים, שגדלה והתפתחה בזכות עבודה קשה, אולם לא פחות חשוב, בזכות אזרחי ישראל שהצביעו בידיים למוצרי המאפיה ובעצם כך תרמו להתפתחותה ולמקום שבו היא נמצאת היום, מאמין שתרומתה של ברמן לחברה היא חלק מתודתנו. תרומתנו לקהילות חלשות, נזקקות , למתנדבים המשמחים חולים בבתי החולים, לקשישים ולכל סקטור בארץ משמחת מחד מאתגרת אותנו מאידך להוות דוגמא ומופת לחברה בריאה ואכפתית.
 
מאפית ברמן, כמאפיה בהפצה ארצית, שמוצריה נמצאים כמעט בכל בית בישראל ושמוצריה הינם למעשה חלק ממוצרי הבסיס בתחום המזון, לוקחת את נושא התרומה והנצלת המזון צעד אחד קדימה.
 
 

pango

Student

ישראכרט

Jack Chester Foundation

Clal

גולפרב זליגמן

יונילוור

יוניליוור ישראל הינה אחת מ-5 החברות המובילות בארץ למוצרי צריכה המעסיקה כ-2500 עובדים במטה החברה ובחמישה אתרי ייצור ונמצאת בשליטת קונצרן יוניליוור האנגלו-הולנדי, אחד מתאגידי מוצרי הצריכה הגדולים והמובילים בעולם בתחום מוצרי המזון והטיפוח האישי והביתי. יוניליוור היא מובילה עולמית בתחום המחקר והפיתוח באמצעות חדשנות ובאמצעות שיפור מתמיד של המוצרים הקיימים.
כחלק מחזון החברה ומתוך תפיסת הקיימות שלה, יוניליוור מפתחת דרכים חדשות של עשיית עסקים, במטרה להכפיל את גודלה יחד עם הפחתת ההשפעה הסביבתית השלילית ויצירת השפעה חברתית חיובית. תוכנית הקיימות של יוניליוור מתמקדת בשלושה יעדים מרכזיים עד לשנת 2020- שיפור הבריאות ואיכות החיים, צמצום טביעת הרגל הסביבתית בחצי ומיקור של 100% מחומרי הגלם החקלאיים באופן בר קיימא.
בין המותגים המובילים של יוניליוור: תלמה, קנור, קליק, בייגל בייגל, ליפטון, הלמנס, גלידת שטראוס, דאב, פינוק, אקס, בדין, רקסונה, טוני אנג גאי ועוד.

יוניליוור ישראל משתפת פעולה עם ארגון לתת במשך כל ימות השנה כחלק ממחויבות החברה להקניית ערכים של ערבות הדדית וצמצום העוני, במסגרתו תורמת החברה מוצרי מזון באופן רציף לעמותות ולבתי תמחוי, וכן מסייעת לפעילויות השוטפות של הארגון כגון אריזות חבילות מזון לחגים.  

“מעורבות בקהילות בהם אנו פועלים הינה ערך חשוב המהווה חלק בלתי נפרד מהאסטרטגיה העסקית ומהתרבות הארגונית של יוניליוור העולמית בכלל ושל יוניליוור ישראל בפ”

ענת גבריאל

מנכ"ל

אינטל

קשת

Seed The Dream Foundation

one

טינק

משרד הפרסום teenk מתמחה בפרסום ויצירת באאז בקרב בני נוער בישראל תוך התמחות בבניית עולמות תוכן למותגים השונים. teenk מפעילה מערך נוער פעיל מגוון המונה כ-5000 בני נוער מובילי דעה בפריסה ארצית. החברה מפעילה אלפי "שגרירים" ובאאזרים ברחבי הרשת שאחראים על העברת מסרים בזירות השונות לרבות: פייסבוק, אינסטגרם, ווטסאפ ועוד. כמו כן, החברה מקיימת עשרות פאנלים המונים מאות בני נוער מרחבי הארץ המלווים את צוות השיווק במהלך כל תקופה הפרויקט.
 
משרד הפרסום teenk נרתם לסייע לארגון לתת ורותם את אלפי הבאזרים פעמיים בשנה - לקראת ראש השנה ולקראת פסח.
הבאזרים של טינק מתנדבים למבצע איסוף המזון למשפחות נזקקות בארגון "לתת" ומניעים את כל מעגלי החברים והעוקבים שלהם להתנדב יחד איתם.

“כמו בכל שנה טינק וקהילת הנוער שלה נרתמים כדי לקדם ולחזק את פעילות "לתת". כחברה המתמחה בפרסום לבני נוער אנו מבינים את גודל האחריות שיש לנו כל”

יניב ויצמן

מנכ"ל

ועד עובדי חברת החשמל

אבולעפיה

טרה

פבליקטורס

Time Out

LIME

רילטק פיתוח

Publicis Media

June Gelbart Foundation

תעשייה אווירית

התעשייה האווירית לישראל  הינה חברה בע"מ ובבעלות ממשלתית. החברה זוכה להכרה עולמית כמובילה בטכנולוגיות תעופה צבאיות ואזרחיות ומפתחת פתרונות ומוצרים טכנולוגיים צבאיים ואזרחיים בים, ביבשה, באוויר, בחלל וסייבר. בין תחומי פעילותה של החברה: פיתוח, ייצור והשבחה של כלי טיס צבאיים, פיתוח וייצור של כלי טיס בלתי מאוישים, פיתוח וייצור לוויינים, מערכות נשק וחימוש, רובוטיקה, מערכות אלקטרוניות לרבות מכ"ם, מערכות אלקטרו-אופטיות ואחרות וכן פיתוח, תכנון וייצור מטוסי משימה, התראה ומנהלים ומציעה הסבות למטוסים מנוסעים למטען ומכלולים למטוסים.
עובדי התעשייה האווירית, לצד פעילותם העסקית והמקצועית הרחבה, חרטו על דגלם את התרומה והנתינה לקהילה, מתוך רצון לתרום ולהשפיע על המחר.
במסגרת פעילויות התעשייה האווירית לתרומה למען הקהילה, בין כל הפעילויות הרבות בתחום, מתקיים שיתוף פעולה הדוק ופורה בין עובדי התעשייה האווירית לבין ארגון 'לתת'. במספר מועדים בשנה, לרוב לקראת החגים, יוצאת החברה במבצע התרמה בו תורמים עובדים מכספם למען רכישת מוצרי מזון למשפחות הזקוקות לכך. זאת ועוד, העובדים תורמים מזמנם הפנוי למען אריזתם של מוצרי המזון כחבילות המותאמות למשפחות ושמופצות באמצעות ארגון 'לתת'.

“התעשייה האווירית הינה אחת החברות הגדולות בישראל, התורמת רבות לביטחונה ולכלכלתה של המדינה. ככזו, מחוייבת החברה עמוקות לנושאי אחריות חברתית ותרומה לקהילה במדינת ישראל. אלפי עובדי התעשייה האווירית מתנדבים ותורמים מזמנם, מרצם וכיסם לטובת האחר, לאורך כל ימות השנה, במגוון רחב של נושאים ופרויקטים. אנו רואים בכך חשיבות גדולה ומחויבים להמשיך ולהעמיק את הפעילות החברתית למען רווחתם של אוכלוסיות שונות במדינת ישראל ולטובת החברה כולה. ”

מנכ"ל

יוסי וייס

Yad 2

עמותת רוח טובה

עמותת רוח טובה נולדה מתוך מטרה לסייע לכל אדם או קבוצה לממש את רצונם לתרום לחברה ולסביבה ומציעה שלל דרכים לעשות טוב.
רוח טובה מחברת בין כל אדם או קבוצת אנשים המבקשים לתת מעצמם, לבין עמותות וגופים, ללא מטרות רווח, הזקוקים לסיוע אנושי. 

http://www.ruachtova.org.il/

הקשר עם לתת:
סיוע בהפניית מתנדבים יחידים, קבוצות וחברות מסחריות להתנדבות, בהתאם לצרכים השונים של "לתת".

“אנו בעמותה מאמינים כי אם כל אדם ייקח אחריות על שיפור קהילתו וסביבתו – בהתאם לנטיית לבו וליכולותיו – תהיה לכולנו חברה מלוכדת וטובה יותר.”

שרון טל

מנכ"ל

קרמלה

טבע

יוסי אברהמי

חברת יוסי אברהמי יזמות ובנייה הינה מחברות הנדל"ן המובילות והמבוססות במשק הישראלי.
ב- 30 שנות קיומה צברה החברה ניסיון רב בייזום, תכנון ובנייה של למעלה מ-2500 יחידות דיור למגורים ומאות פרויקטים של תשתיות ופיתוח.
החברה רואה את שביעות רצון הלקוח כערך עליון לפעילותה ומקפידה לענות על כך באמצעות איכות הבנייה, התכנון, העיצוב ובמתן מענה לצרכיו גם לאחר השלמת הרכישה.
החברה משווקת כיום פרויקטים רבים ברחבי הארץ –באילת, ר"ג, תל אביב, קרית מוצקין וחיפה.
יו"ר ובעלים – יוסי אברהמי

“החברה שמה לה למטרה לטפח את הקהילה בה מתקיימות פעילויותיה העיסקיות ובתוך כך מקיימת פעילויות מגוונות בניהן – מתן חסות לאירוע השנתי של עמותת "לתת&qu”

יוסי אברהמי

מנכ"ל

Danshar

eyedo

עיגול לטובה

יוזמה חברתית חדשנית ביותר שמטרתה לעודד פילנתרופיה רחבה ואפקטיבית בישראל.
עיגול לטובה פיתחה מנגנון חכם המאפשר לכל אדם בישראל לתרום מעט ולהשיג הרבה. היוזמה נוסדה כעמותה בשנת 2008 ע"י אורני פטרושקה, יעקב בורק ויהושע אגסי במטרה לעשות שינוי במעגל התרומה הכספית למטרות חברתיות בישראל.
 באמצעות הוראה קבועה ניתן לעגל כל עסקה בכרטיס האשראי, בסכום שאינו עגול, לשקל הקרוב ואת ההפרש (אג') לתרום לעמותות הנבחרות ע"י התורם. לדוג – רכישה בסכום של 76.8 ש"ח תתעגל ל- 77 ש"ח וכך יתרמו 20 א"ג. ממוצע התרומה החודשי הינו כ- 4 ש"ח לתורם לחודש.
קיים מנגנון נוסף המיושם בפלטפורמות לניהול שכר, המאפשר לתרום באמצעות עיגול השכר כלפי 5/10/20 ש"ח הקרובים.
הכסף הנתרם מועבר במלואו - 100% לעמותות הנבחרות ע"י התורם. כל העמותות העומדות לבחירה נכללו ברשי.מה לאחר קבלת 'תו מידות לאפקטיביות' ולאחר סינון קפדני ע"י ועדה ציבורית בראשותו של נשיא ביהמ"ש העליון לשעבר, השופט מאיר שמגר.  כך מובטח כי התרומות מגיעות במלואן לארגונים המספקים מקסימום תועלת חברתית לצד שקיפות לציבור והתנהלות תקינה ואפקטיבית. כיום, רשימת העמותות מונה 122 עמותות נבחרות המחולקות ל-10 תחומי פעילות שונים, כגון ילדים ונוער בסיכון, איכות הסביבה, נשים וכו'. המנגנון כולו מאפשר תרומה מושכלת ובלתי מורגשת כחלק ממהלך החיים השגרתי.
נכון ל 1.2015 127,000 אזרחים תרמו באמצעות עיגול לטובה למעלה מ- 10,000,000 ש"ח.
 

“עולם הפילנתרופיה בישראל נמצא בתהליך שינוי והיום המגמה הולכת יותר ויותר לכיוון גיוס המונים וגיוס תרומות קטנות. עיגול לטובה הינה חלוצה במגמה זו ומהווה כ”

דנה ארגוב טיקוצקי

מנכ"לית

כלכליסט

Jewish Federation of Greater Metrowest NJ

סינמטק תל אביב

mazon

תנובה

קרן מצווה mitzva

Temple Emanu-El

קרן פילדלפיה

R.V.M

מספר מילים על החברה:
R.V.M מערכות מתמחה במתן פתרונות מחשוב מקיפים לחברות וארגונים, עם התמחות מיוחדת במשרדי אדריכלות, הנדסה ותכנון.
החברה מובילה את תחום מחשוב ענף הבנייה בישראל מאז 1988 ומספקת שירותים כגון ייעוץ תכנות והקמת רשתות מחשבים, שרתים ומערכות, שירות טכנאים באתר הלקוח, מכירת חומרה ותוכנה ועוד.
הקשר של החברה עם לתת:
הקשר בין RVM לארגון 'לתת' נוצר על רקע מקצועי, כאשר ב'לתת' חיפשו פתרונות מחשוב לרשת הארגונית שלהם. החיבור המקצועי הוביל לחיבור אישי מצוין בין הצדדים, וכתוצאה מכך גם להבנה על חשיבות הארגון ופעילות שלו.
על רקע הבנה זו נרתמה חברת RVM לשיפור ושדרוג מערך המחשוב של הארגון, שיאפשר לעשרות עובדי ומתנדבי העמותה להמשיך בעבודת הקודש שלהם במינימום תקלות או הפרעות.
שם המנכ"ל:
אביב איינהורן
ציטוט מנכ"ל "האני מאמין" של המנכ"ל בנושא תרומה לקהילה:
"תרומה לקהילה ואחריות חברתית הן חלק מאבני היסוד של חברת RVM ואני רואה בהן חלק בלתי נפרד מהפעילות שלנו. אני מאמין שככל שיותר ויותר חברות ייקחו על עצמן פעילויות חברתיות ויתרמו מהידע, הזמן והמשאבים שלהן, כך הם יהפכו את החברה הישראלית לכזאת שקצת יותר נעים לחיות בה".

הקרן הצרפתית

לאומי קארד

בארבי

Cibus

הקרן לידידות

בנק ירושלים

ערוץ הספורט