קבוצת אסם

אחריות חברתית וסביבתית מהווה חלק אינטגרלי מתפיסת העולם הניהולית הכוללת של אסם מאז היווסדה. עיקרון העל של יצירת ערך משותף עם כלל בעלי העניין, יחד עם ההבנה שחוסן חברה ורווחתם של בעלי העניין שלובים זה בזה, מכוונים את חברת אסם בהתנהלות העסקית השוטפת.
כתחום השקעה מרכזי בקהילה, בחרנו באסם בנושא העולה בקנה אחד עם הליבה העסקית שלנו – קידום הביטחון התזונתי בישראל .
אנו מאמינים כי בתחום זה באפשרותנו לייצר ערך משותף, למנף באופן מקסימלי את תרומתנו לקהילה ולהוביל לשינוי אפקטיבי וארוך טווח.
שותפנו העיקרי לדרך בתחום קידום הביטחון התזונתי הוא ארגון לתת.
שיתוף הפעולה החל לפני למעלה מעשור והנו נרחב ומקיף וכולל מספר רבדים: תרומה כספית, תרומת מוצרים (שווה כסף) והתנדבות עובדים. בנוסף, אנשי מקצוע מקבוצת אסם המתמחים בתחומי פעילות הרלוונטיים ללתת, תומכים, מלווים ומייעצים לארגון ולעמותות המקומיות הפועלות בשיתוף עמו בכל הקשור לשרשרת אספקה, אבטחת איכות, בטיחות, תזונה ועוד

 

“שיתוף הפעולה של קבוצת אסם עם 'לתת' נשמר כבר למעלה מעשור, במהלכו תרמנו מוצרים בשווי של למעלה מ 80- מיליון ₪.”

דוכן לי

R.V.M

מספר מילים על החברה:
R.V.M מערכות מתמחה במתן פתרונות מחשוב מקיפים לחברות וארגונים, עם התמחות מיוחדת במשרדי אדריכלות, הנדסה ותכנון.
החברה מובילה את תחום מחשוב ענף הבנייה בישראל מאז 1988 ומספקת שירותים כגון ייעוץ תכנות והקמת רשתות מחשבים, שרתים ומערכות, שירות טכנאים באתר הלקוח, מכירת חומרה ותוכנה ועוד.
הקשר של החברה עם לתת:
הקשר בין RVM לארגון 'לתת' נוצר על רקע מקצועי, כאשר ב'לתת' חיפשו פתרונות מחשוב לרשת הארגונית שלהם. החיבור המקצועי הוביל לחיבור אישי מצוין בין הצדדים, וכתוצאה מכך גם להבנה על חשיבות הארגון ופעילות שלו.
על רקע הבנה זו נרתמה חברת RVM לשיפור ושדרוג מערך המחשוב של הארגון, שיאפשר לעשרות עובדי ומתנדבי העמותה להמשיך בעבודת הקודש שלהם במינימום תקלות או הפרעות.
שם המנכ"ל:
אביב איינהורן
ציטוט מנכ"ל "האני מאמין" של המנכ"ל בנושא תרומה לקהילה:
"תרומה לקהילה ואחריות חברתית הן חלק מאבני היסוד של חברת RVM ואני רואה בהן חלק בלתי נפרד מהפעילות שלנו. אני מאמין שככל שיותר ויותר חברות ייקחו על עצמן פעילויות חברתיות ויתרמו מהידע, הזמן והמשאבים שלהן, כך הם יהפכו את החברה הישראלית לכזאת שקצת יותר נעים לחיות בה".

zap group

zap group הינה קבוצת הצרכנות הדיגיטאלית המובילה והגדולה בישראל. הקבוצה מאגדת למעלה מעשרים פלטפורמות דיגיטאליות שונות מעולמות תוכן נרחבים, המציעות לגולש חווית חיפוש נוחה ומתקדמת, תוך שימת דגש על כלים כגון: חוות דעת, דרוג גולשים, מחירונים, פורומים ועוד. זאת, במטרה לאפשר לגולש לקבל החלטות צרכניות מיטביות, ללא צורך בידע קודם ומומחיות.  באתרי הקבוצה ניתן למצוא כ- 350,000 חוות דעת על בתי עסק ונותני שירותים שונים.

החברה תורמת מידי שנה שטחי פרסום לטובת קידום תרומות דרך ארגון לתת 
 

“כחברה אשר מוקד פעילותה הוא מתן מענה צרכני לקהל הרחב, בקרב עמנו אנו חיים ומודעים, כמו כולם, לנתוני העוני בישראל. גם השנה אנו רואים זכות לעצמנו להמשיך ב”

סיגל שרוני

מנכ"לית

אלטשולר שחם

באלטשולר שחם רואים במעורבות חברתית, חלק בלתי נפרד מה- DNA של החברה ומערכי היסוד המנחים אותה. על פי תפיסת עולמם של בעלי החברה, על הגופים העסקיים במדינת ישראל לגלות אחריות מוסרית לא רק כלפי אופן התנהלותם העסקית, כי אם גם כלפי המצב החברתי בישראל והקהילה בקרבה הם פועלים.
אנו מחויבים לאחריות חברתית, חינוכית וסביבתית בשיתוף עובדינו, על מנת ליצור לכולנו הווה ועתיד טוב יותר לילדינו , באמצעות מגוון פעילויות חינוכיות, בתחומים בהם נוכל לסייע בקרב אוכלוסיות חלשות. 

אנו מאמינים שאם נשכיל לחדש ולשנות את הדרוש שינוי- נמשיך גם להצליח

לאתר אלטשולר שחם

הקרן הצרפתית

אקס גלוב

תאטרון גשר

תיאטרון גשר אשר נמנה עם בתי התיאטרון החשובים והפוריים בישראל, שוכן במתחם התרבות 'נגה' שביפו. התיאטרון פונה לקהל איכותי של צרכני תרבות המחפשים תיאטרון ברמה בינלאומית.
תיאטרון גשר הינו התיאטרון הישראלי המבוקש ביותר בחו"ל, וייצג את ישראל בפסטיבלים רבים בכל רחבי העולם, זכה בפרסים נחשקים וזכה לביקורות חסרות תקדים הן מצד המבקרים והן מצד הקהל, בארץ ובעולם.
 
התיאטרון החל דרכו ב-1990, כהתארגנות של קבוצת אמנים צעירים, שעלו ממוסקבה. הוקם בתמיכתם של משרד החינוך והתרבות, הסוכנות היהודית, עיריית תל-אביב יפו, קרן תל-אביב לפיתוח והפורום הציוני. רבות נכתב על התעוזה, הרעננות והכישרון, על שפה חדשה ועשייה אמנותית שלא נראתה כמוה עד אז, על בימות ישראל.
 
הוכתר על ידי עיתון הלונדון טיימס כ"אחד התיאטרונים הטובים בעולם".
התיאטרון מהווה כיום אבן שואבת לשחקנים ישראלים מן השורה הראשונה ובעיקר לשחקנים צעירים, בוגרי בתי-ספר למשחק, שהפכו לחלק מהלהקה והיו שותפים להתפתחותו של התיאטרון ולהפיכתו לסמן ערכי ותרבותי בנוף התרבות הישראלית.
 
 
 
הקשר עם לתת: תיאטרון גשר מזמין את עובדי ומתנדבי עמותת "לתת" למגוון הצגות התיאטרון כתרומה לקהילה
 
עוד לא תפסתי את המנכ"לית בנוגע לציטוט, נשמח לעלות ככה כרגע ובהמשך נוסיף.

מזרחי טפחות

זירו ניין

טבע

פבליקטורס

ישראכרט

גולפרב זליגמן

קרן ניצולי שואה

קרן רש"י

ביפר

שלופתא

שלוׂפתא הוא  אחד מהרכב האימפרוביזציה המצליחים בישראל.
 
המופע מורכב מ-10 מערכונים בהשראת רעיונות ומתנדבים מהקהל והצופים מוצאים עצמם חלק אקטיבי ביצירה. לכל מערכון חוקים משלו המותחים את גבולות הדמיון ומעניקים זווית חדשה לסיטואציות מוכרות.
את הכימיה שיש בין חברי שלוׂפתא קשה לפספס והקסם מפתיע מכיוון לא צפוי. קטעי מוזיקה ותאורה יוצרים חווית תיאטרון קסומה, מצחיקה ובלתי נשכחת.
 
בנוסף להופעות, ההרכב מעביר סדנאות למגזר השלישי, העסקי החינוכי והטיפולי. הסדנאות קלילות ומצחיקות בטירוף ומתאימות לארגונים/עמותות/סטארט אפ/חברות בכל טווח הגילאים. 
 

קרן הקהילה היהודית לוס אנג'לס

הקרן נוסדה בשנת 1954 ומנהלת נכסי צדקה של מעל 1 מיליארד דולרים אשר מופקדים אצל למעלה מ- 1200 משפחות. מטרת חברי הקרן והתורמים הינה לעצב אסטרטגיות פילנתרופיות משמעותיות, הגדלת משמעות הנתינה ובנייה מתמשכת של ירושות צדקה.
במהלך 25 השנים האחרונות, חילקה הקרן מענקים על סך 1 מיליארד דולרים לאלפי עמותות שונות ומגוונות ללא מטרת רווח.
 
 

אינטל

פדקס

קשת

פירמה

הקרן לנכסי נספי השואה

ארגון ידידים למען הנוער והחברה (ע"ר)

ידידים הנו ארגון ארצי, הפועל החל משנת 1991 בקרב ילדים, בני נוער וצעירים במצבי סיכון מכל גווני האוכלוסייה בארץ. ארגון ידידים הנו אחד הארגונים הגדולים בישראל. 'ידידים' מסייע בכל שנה לכ-3,500 ילדים ובני נוער וצעירים ב-120 ישובים בארץ באמצעות צוות מקצועי וכ -5,000 סטודנטים מתנדבים.
 
תוכניות ידידים:
תוכניות הארגון פועלות על הרצף החל מילדים בגיל בית ספר יסודי הבאים מרקע של הזנחה בבית, דרך בני נוער בסכנת נשירה, נערות במצבי מצוקה, נוער עובר חוק, הכנה לשירות משמעותי של אוכלוסיות אלו, ליווי בשירות הצבאי ועד תוכניות הכנה לאזרחות והכוון להשכלה ותעסוקה של צעירים.

פרטנר

אנו בפרטנר מאמינים, כי כחברה עסקית הפועלת בקהילה ומחויבת לה, עלינו  להמשיך ליזום, לחדש, לשפר ולהוביל גם בנושא האחריות התברתית, תוך ראיית תועלתם של כל שותפינו.
לפרטנר אסטרטגיה חברתית סדורה שנבנתה על מספר עקרונות, המלווים אותה לאורך שנים של עשייה חברתית פרואקטיבית:
למידה מתמדת וניתוח הצרכים של קהלי היעד אליו פונה העשייה, בעקבות זאת,
בניית פעילות קהילתית ארוכת טווח יחידנית וקבוצתית, המחוברת לליבה העסקית של החברה, לחזונה ולערכיה,
ושיתופי פעולה אקטיביים עם גופים חברתיים רבים.
המעורבות החברתית של פרטנר משפיעה על קהלים מגוונים בחברה הישראלית והיא צומחת ומתרחבת לאורך השנים, בהיקפי הפעילות, במספר שיתופי הפעולה וביצירת ערך משמעותי
והשפעה על היחידים והקהילה בה היא פועלת.
המודל החברתי של פרטנר נותן מענה למספר אתגרים חברתיים בהם החליטה החברה להתמקד:
 
צמצום פערים באמצעות חינוך לטכנולוגיה, לב עשייתה של החברה, וקירוב העולמות הדיגיטליים.
תמיכה באוכלוסיות מוחלשות ונזקקות וסיוע הענקת ביטחון תזונתי.
 יצירת פעילות שותפות בקהילה המעודדת ומרחיבה מעגלי עשייה.

מעורבות אישית ואקטיבית של עובדי החברה בכל פעילותיה החברתיות..
פרטנר חברה לארגונים המובילים שינוי באמצעות חינוך, והקימה 12 מרכזי תקשורת ומתחמים קהילתיים בשיתוף ארגון פר"ח, מקרית שמונה ועד אילת, ופועלת להרחבתם לקהלי יעד נוספים ברחבי הארץ. המרכזים מציעים לילדים, בני נוער ומבוגרים פעילויות המקנות ידע ומיומנויות שימושיות בתחום התקשורת, במחשבים ובציוד מולטימדיה מתקדם.
כמו כן, מעניקה מאות מלגות Orange למצוינות לילדים, בני נוער וסטודנטים, בפריפריה הגיאוגרפית והחברתית של מדינת ישראל, המצטיינים במקצועות מדעיים וטכנולוגיים ותומכת בהעשרה והשכלה גבוהה בתחומי הטכנולוגיה לגווניה.
 
פעמיים בשנה, בראש השנה ובפסח, מתגייסים אלפים מעובדי החברה, יד ביד עם שותפים חברתיים ותיקים, כדוגמת ארגון "לתת",  שותפינו לעשייה מזה 10 שנים, לסייע לאלה שידם אינה משגת ודואגים לחלק ארוחות חג עד הבית לאלפי משפחות.
 
במהלך השנה, 60% מעובדי החברה נרתמים לעשייה חברתית וחוברים, כתף אל כתף, לפעילים חברתיים בכל רחבי הארץ. העובדים יוזמים ובוחרים את מעגלי ההתנדבות המתאימים להם ולוקחים חלק בפעילויות כדוגמת מרוץ ורכיבת אופניים למען אוכלוסייה עם מוגבלויות או נוער בסיכון, שיפוץ וארגון מרכזים קהילתיים ופעילויות התורמות לאיכות הסביבה.
 
אנו פועלים כל העת להרחבת המיקוד באוכלוסיות נוספות, מפתחים שירותים ייחודיים לאזרחים ותיקים ונותנים מענה שירותי נרחב לאנשים עם מוגבלויות

!IMPACTֱֱֱ

תכנית המלגות של ארגון ידידי צה"ל בארה"ב (FIDF), נוסדה בשנת 2002, במטרה להוקיר את הלוחמים על שירותם הצבאי המסור ותרומתם להגנת המדינה ובטחונה. 
המלגות מוענקות לחיילים משוחררים מהמערך הלוחם בצה"ל (לוחמים ותומכי לחימה) ממשפחות מעוטות יכולת כלכלית.
גובה המלגה הוא 4,000ִ  $ לכל שנת לימוד, כאשר כל מלגאי ממומן ע"י תורם אישי, המלווה אותו לאורך כל לימודי התואר הראשון. 
במסגרת התוכנית מבצעים הסטודנטים שעות התנדבות למען הקהילה (130 שעות בשנה), במסגרת פרויקט "!IMPACT לקהילה", בו שותפים 19 ארגוני התנדבות שונים בארץ. מתחילת התוכנית ביצעו מלגאי !IMPACT, למעלה מ-3 מיליון שעות למען הקהילה, בשווי כולל של 90,000,000 ש"ח.
בשנת הלימודים תשע"ה (2014-15), שנת הפעילות ה-13 של התוכנית, מוענקת המלגה לכ-3,300 מלגאים, הלומדים
בכ- 90 מוסדות לימוד בארץ.
עד כה העניקה התכנית מלגות לכ- 8,300 לוחמים ולוחמות משוחררים בהיקף כולל של כ- 107 מיליון דולר. 

מזה כ- 10 שנים קיים שיתוף פעולה בין תכנית המלגות !IMPACT, לארגון לתת.
המלגאים מתנדבים בעיקר ב 3 התכניות של ארגון לתת:
איסוף וחלוקת מזון לנזקקים
ליווי ניצולי שואה נזקקים ובודדים
הדרכת קבוצות נוער – נוער לתת בשנים האחרונות "לתת" הפך לארגון בו מספר המלגאים הגדול ביותר של !IMPACT, בחרו להתנדב.
מגוון הפעילויות מאפשר למלגאים לבחור את ההתנדבות המתאימה להם ביותר, ואנו גאים במלגאים על הסיוע שלהם לאלפי משפחות בישראל באמצעות לתת.
אנו שמחים על התמיכה והליווי המקצועי שמקבלים המלגאים בלתת.
מלגאים רבים בוחרים להמשיך את ההתנדבות גם לאחר סיום לימודיהם, ומבחינתנו זאת הצלחה גדולה.

 

“אנו מאוד מעריכים וגאים בשיתוף הפעולה שלנו עם ארגון לתת בעשייה למען הקהילה. הפעילות ההתנדבותית של מלגאי IMPACT מתבססת על עשייה משמעותית, מקצועית וערכית”

אורנה פסח

מנהלת תכנית המלגות IMPACT!

קרן

mazon

בנק הפועלים

GrouPunch

GrouPunch

קרן פילדלפיה

שלושת הדובים

אנחנו חברת קריאייטיב שמתמחה בפיתוח חוויית מותג, שפה גרפית ודיגיטל. הסטודיו הוקם לפני כעשר שנים על ידי ליטל כהן, שי טאוב ועמית המאיר ומאז צבר ניסיון בתחומי המדיה השונים, פיתח מתודות עבודה ייחודיות ועבד מול קשת רחבה מאד של חברות בשוק הישראלי והבינלאומי. הסטודיו מונה מעצבים, אנשי דיגיטל, מנהלי פרויקטים, קופי ועוד אנשים ממש מוכשרים וטובים.

“חשוב להיות מחובר לסביבה שבה אנחנו חיים ועובדים, להבין תהליכים ולהכיר במציאות כמו שהיא. כשאפשר לתת, נותנים.”

ליטל כהן,שי טאוב ועמית המאיר

הדובים חוגגים השנה עשור להיוולדם והיה לנו חשוב לחלוק קצת טוב עם הסביבה. ליווינו את ׳לתת׳ בכנס העוני השנתי בתקווה שהגדלת המודעות לנושא תחולל שינוי אמית

קרן בירמן

קרסו מוטורס

יונילוור

יוניליוור ישראל הינה אחת מ-5 החברות המובילות בארץ למוצרי צריכה המעסיקה כ-2500 עובדים במטה החברה ובחמישה אתרי ייצור ונמצאת בשליטת קונצרן יוניליוור האנגלו-הולנדי, אחד מתאגידי מוצרי הצריכה הגדולים והמובילים בעולם בתחום מוצרי המזון והטיפוח האישי והביתי. יוניליוור היא מובילה עולמית בתחום המחקר והפיתוח באמצעות חדשנות ובאמצעות שיפור מתמיד של המוצרים הקיימים.
כחלק מחזון החברה ומתוך תפיסת הקיימות שלה, יוניליוור מפתחת דרכים חדשות של עשיית עסקים, במטרה להכפיל את גודלה יחד עם הפחתת ההשפעה הסביבתית השלילית ויצירת השפעה חברתית חיובית. תוכנית הקיימות של יוניליוור מתמקדת בשלושה יעדים מרכזיים עד לשנת 2020- שיפור הבריאות ואיכות החיים, צמצום טביעת הרגל הסביבתית בחצי ומיקור של 100% מחומרי הגלם החקלאיים באופן בר קיימא.
בין המותגים המובילים של יוניליוור: תלמה, קנור, קליק, בייגל בייגל, ליפטון, הלמנס, גלידת שטראוס, דאב, פינוק, אקס, בדין, רקסונה, טוני אנג גאי ועוד.

יוניליוור ישראל משתפת פעולה עם ארגון לתת במשך כל ימות השנה כחלק ממחויבות החברה להקניית ערכים של ערבות הדדית וצמצום העוני, במסגרתו תורמת החברה מוצרי מזון באופן רציף לעמותות ולבתי תמחוי, וכן מסייעת לפעילויות השוטפות של הארגון כגון אריזות חבילות מזון לחגים.  

“מעורבות בקהילות בהם אנו פועלים הינה ערך חשוב המהווה חלק בלתי נפרד מהאסטרטגיה העסקית ומהתרבות הארגונית של יוניליוור העולמית בכלל ושל יוניליוור ישראל בפ”

ענת גבריאל

מנכ"ל

קרן נדב

ברנינה

זנית מדיה

PITKOVSKI


PITKOVSKI PITKOVSKI, חברה המתמחה במיתוג High End לעסקים קטנים, 
בינוניים וגדולים, עיצוב תעשייתי ופרסום אופליין ואונליין. 
לחברה משרדים בצפון הארץ וניסיון רב בעבודה מול גופי ענק במשק הישראלי. 
בנוסף לעבודות הפרסום השונות, אנו מספקים שירותי ליווי וייעוץ בכל הקשור לאסטרטגיית מותג, ומשמשים מצפן שיווקי ללקוחות רבים ומגוונים.  
אנו גאים לשתף פעולה עם ארגון לתת, ולתת מעצמנו לאלו שנותנים מעצמם. 
לעוד שנים רבות של עשייה חיובית.

וואלה שופס

מוטק'ה

עיגול לטובה

יוזמה חברתית חדשנית ביותר שמטרתה לעודד פילנתרופיה רחבה ואפקטיבית בישראל. למקרה שטרם שמעת עלינו, אשמח לפרט בקצרה: עיגול לטובה פיתחה מנגנון חכם המאפשר לכל אדם בישראל לתרום מעט ולהשיג הרבה. היוזמה נוסדה כעמותה בשנת 2008 ע"י אורני פטרושקה, יעקב בורק ויהושע אגסי במטרה לעשות שינוי במעגל התרומה הכספית למטרות חברתיות בישראל.
 באמצעות הוראה קבועה ניתן לעגל כל עסקה בכרטיס האשראי, בסכום שאינו עגול, לשקל הקרוב ואת ההפרש (אג') לתרום לעמותות הנבחרות ע"י התורם. לדוג – רכישה בסכום של 76.8 ש"ח תתעגל ל- 77 ש"ח וכך יתרמו 20 א"ג. ממוצע התרומה החודשי הינו כ- 4 ש"ח לתורם לחודש.
קיים מנגנון נוסף המיושם בפלטפורמות לניהול שכר, המאפשר לתרום באמצעות עיגול השכר כלפי 5/10/20 ש"ח הקרובים.
הכסף הנתרם מועבר במלואו - 100% לעמותות הנבחרות ע"י התורם. כל העמותות העומדות לבחירה נכללו ברשי.מה לאחר קבלת 'תו מידות לאפקטיביות' ולאחר סינון קפדני ע"י ועדה ציבורית בראשותו של נשיא ביהמ"ש העליון לשעבר, השופט מאיר שמגר.  כך מובטח כי התרומות מגיעות במלואן לארגונים המספקים מקסימום תועלת חברתית לצד שקיפות לציבור והתנהלות תקינה ואפקטיבית. כיום, רשימת העמותות מונה 122 עמותות נבחרות המחולקות ל-10 תחומי פעילות שונים, כגון ילדים ונוער בסיכון, איכות הסביבה, נשים וכו'. המנגנון כולו מאפשר תרומה מושכלת ובלתי מורגשת כחלק ממהלך החיים השגרתי.
נכון ל 1.2015 127,000 אזרחים תרמו באמצעות עיגול לטובה למעלה מ- 10,000,000 ש"ח.
לתת הינה אחת העמותות החברות ברשימת עיגול לטובה.

“עולם הפילנתרופיה בישראל נמצא בתהליך שינוי והיום המגמה הולכת יותר ויותר לכיוון גיוס המונים וגיוס תרומות קטנות. עיגול לטובה הינה חלוצה במגמה זו ומהווה כ”

דנה ארגוב טיקוצקי

מנכ"לית

החברה המרכזית

PayPal

סאן דיסק

שטראוס

צופים

יהודה הצעיר

טינק

משרד הפרסום teenk מתמחה בפרסום ויצירת באאז בקרב בני נוער בישראל תוך התמחות בבניית עולמות תוכן למותגים השונים. teenk מפעילה מערך נוער פעיל מגוון המונה כ-5000 בני נוער מובילי דעה בפריסה ארצית. החברה מפעילה אלפי "שגרירים" ובאאזרים ברחבי הרשת שאחראים על העברת מסרים בזירות השונות לרבות: פייסבוק, אינסטגרם, ווטסאפ ועוד. כמו כן, החברה מקיימת עשרות פאנלים המונים מאות בני נוער מרחבי הארץ המלווים את צוות השיווק במהלך כל תקופה הפרויקט.
 
משרד הפרסום teenk נרתם לסייע לארגון לתת ורותם את אלפי הבאזרים פעמיים בשנה - לקראת ראש השנה ולקראת פסח.
הבאזרים של טינק מתנדבים למבצע איסוף המזון למשפחות נזקקות בארגון "לתת" ומניעים את כל מעגלי החברים והעוקבים שלהם להתנדב יחד איתם.

“כמו בכל שנה טינק וקהילת הנוער שלה נרתמים כדי לקדם ולחזק את פעילות "לתת". כחברה המתמחה בפרסום לבני נוער אנו מבינים את גודל האחריות שיש לנו כל”

יניב ויצמן

מנכ"ל

ארומה ישראל

ארומה ישראל הינה רשת בתי הקפה הגדולה והמובילה בארץ ומונה 130 סניפים מצפון ועד דרום.
הרשת הינה אחת הוותיקות בתחומה והחלה את דרכה בשנת 1994, כאשר עם השנים ביססה עצמה כמותג מצליח ואהוב שהפך
לחלק בלתי נפרד מהתרבות הישראלית. במקביל, התרחבה הרשת אל מעבר לים והחלה לבסס מעמדה כרשת בינלאומית במס'
מדינות כאשר גם שם נשמרו ערכי הבסיס מתחילת דרכה, דבר המוכיחה את הקונספט הייחודי והצלחתו.
אבני הבניין שהיוו את לב העשייה של הרשת מיומה הראשון לא השתנו, והם הבסיס להצלחתה גם היום:
איכות הקפה, איכות המאפים, טריות, חדשנות,  אחריות חברתית, וכמובן, שירות מסור.
 
ארומה ישראל השיקה קפה שחור קלוי וטחון טורקי, בטחינה עדינה, מבית הקלייה שלה, באריזות של 100 גרם.
רווחי ארומה ישראל ממכירת מוצר זה (3.5 ש"ח) מועברים כתרומה ל'ארגון לתת' אשר באמצעות תכנית "סיוע לחיים" מסייעת לניצולי שואה נזקקים
במתן מזון, תרופות, ליווי חברתי וצרכים דחופים נוספים. כמו כן הועברה לתכנית בשנים האחרונות תרומות כספיות משמעותיות.

“אנו, בארומה, פועלים במספר אופנים ליישום וקידום האחריות החברתית שלנו, בעיקר על ידי מינוף נקודות המפגש היום-יומיות של הרשת עם לקוחותיה ועם הקהילה. בחרנו”

דני מישל

מנכ"ל

אפלייד מטיריאלס

המשביר

שופרסל

ארנסט אנד יאנג

הישג

קרן "הישג", הינה קרן מלגות, שהוקמה בשנת 2005 ע"י בני הזוג ג'רי שוורץ והת'ר ריסמן מקנדה, ומעניקה מידי שנה מלגות לימודים ודמי מחייה לחיילים משוחררים שהוכרו בצה"ל כ"חיילים בודדים". המלגה והסיוע הכלכלי נועדו לעודד אותם לבנות כאן את ביתם ולהודות להם על תרומתם לחברה בישראל.
 
הקרן הקימה את "בית הישג" – בית חם למלגאים, הנמצא בשדרות רוטשילד 46 בת"א. הבית מציע מגוון פעילויות לרווחתם של מלגאי ובוגרי הקרן (ספריה עשירה, חדר כושר, אולם קולנוע ועוד) כמו כן, מתקיימות סדנאות והרצאות למלגאים ולבוגרים במגוון רחב של נושאים.
 
נכון להיום, יש מאות מלגאים, הלומדים במוסדות הלימוד הפזורים בכל רחבי הארץ וכאלף בוגרים, שסיימו את לימודי התואר הראשון, בסיועה של קרן הישג.
 
בתמורה לקבלת המלגה, מתחייבים המלגאים להתנדבות שנתית של 130 שעות לטובת הקהילה. מטרת ההתנדבות היא להעביר את התרומה הלאה, לטובת כלל החברה  הישראלית. ארגון "לתת" הוא אחד מארגוני ההתנדבות הותיקים שלנו, ומתנדבים בו כ- 20 מלגאים.

“זאת ההזדמנות שלנו לתת למלגאים ולאפשר להם לפנות מזמנם לשיפור ובניית החברה בישראל ולחוסנה של המדינה.”

אביב בושינסקי

מנכ"ל קרן הישג

תעשייה אווירית

התעשייה האווירית לישראל  הינה חברה בע"מ ובבעלות ממשלתית. החברה זוכה להכרה עולמית כמובילה בטכנולוגיות תעופה צבאיות ואזרחיות ומפתחת פתרונות ומוצרים טכנולוגיים צבאיים ואזרחיים בים, ביבשה, באוויר, בחלל וסייבר. בין תחומי פעילותה של החברה: פיתוח, ייצור והשבחה של כלי טיס צבאיים, פיתוח וייצור של כלי טיס בלתי מאוישים, פיתוח וייצור לוויינים, מערכות נשק וחימוש, רובוטיקה, מערכות אלקטרוניות לרבות מכ"ם, מערכות אלקטרו-אופטיות ואחרות וכן פיתוח, תכנון וייצור מטוסי משימה, התראה ומנהלים ומציעה הסבות למטוסים מנוסעים למטען ומכלולים למטוסים.
עובדי התעשייה האווירית, לצד פעילותם העסקית והמקצועית הרחבה, חרטו על דגלם את התרומה והנתינה לקהילה, מתוך רצון לתרום ולהשפיע על המחר.
במסגרת פעילויות התעשייה האווירית לתרומה למען הקהילה, בין כל הפעילויות הרבות בתחום, מתקיים שיתוף פעולה הדוק ופורה בין עובדי התעשייה האווירית לבין ארגון 'לתת'. במספר מועדים בשנה, לרוב לקראת החגים, יוצאת החברה במבצע התרמה בו תורמים עובדים מכספם למען רכישת מוצרי מזון למשפחות הזקוקות לכך. זאת ועוד, העובדים תורמים מזמנם הפנוי למען אריזתם של מוצרי המזון כחבילות המותאמות למשפחות ושמופצות באמצעות ארגון 'לתת'.

“התעשייה האווירית הינה אחת החברות הגדולות בישראל, התורמת רבות לביטחונה ולכלכלתה של המדינה. ככזו, מחוייבת החברה עמוקות לנושאי אחריות חברתית ותרומה לקהילה במדינת ישראל. אלפי עובדי התעשייה האווירית מתנדבים ותורמים מזמנם, מרצם וכיסם לטובת האחר, לאורך כל ימות השנה, במגוון רחב של נושאים ופרויקטים. אנו רואים בכך חשיבות גדולה ומחויבים להמשיך ולהעמיק את הפעילות החברתית למען רווחתם של אוכלוסיות שונות במדינת ישראל ולטובת החברה כולה. ”

מנכ"ל

יוסי וייס

לאומי

יוסי אברהמי

חברת יוסי אברהמי יזמות ובנייה הינה מחברות הנדל"ן המובילות והמבוססות במשק הישראלי.
ב- 30 שנות קיומה צברה החברה ניסיון רב בייזום, תכנון ובנייה של למעלה מ-2500 יחידות דיור למגורים ומאות פרויקטים של תשתיות ופיתוח.
החברה רואה את שביעות רצון הלקוח כערך עליון לפעילותה ומקפידה לענות על כך באמצעות איכות הבנייה, התכנון, העיצוב ובמתן מענה לצרכיו גם לאחר השלמת הרכישה.
החברה משווקת כיום פרויקטים רבים ברחבי הארץ –באילת, ר"ג, תל אביב, קרית מוצקין וחיפה.
יו"ר ובעלים – יוסי אברהמי

“החברה שמה לה למטרה לטפח את הקהילה בה מתקיימות פעילויותיה העיסקיות ובתוך כך מקיימת פעילויות מגוונות בניהן – מתן חסות לאירוע השנתי של עמותת "לתת&qu”

יוסי אברהמי

מנכ"ל

עמותת רוח טובה

עמותת רוח טובה נולדה מתוך מטרה לסייע לכל אדם או קבוצה לממש את רצונם לתרום לחברה ולסביבה ומציעה שלל דרכים לעשות טוב.
רוח טובה מחברת בין כל אדם או קבוצת אנשים המבקשים לתת מעצמם, לבין עמותות וגופים, ללא מטרות רווח, הזקוקים לסיוע אנושי. 

http://www.ruachtova.org.il/

הקשר עם לתת:
סיוע בהפניית מתנדבים יחידים, קבוצות וחברות מסחריות להתנדבות, בהתאם לצרכים השונים של "לתת".

“אנו בעמותה מאמינים כי אם כל אדם ייקח אחריות על שיפור קהילתו וסביבתו – בהתאם לנטיית לבו וליכולותיו – תהיה לכולנו חברה מלוכדת וטובה יותר.”

שרון טל

מנכ"ל

קרן JCF

קרן עזריאלי

הדר לוי

הדר לוי הינה סטנדאפיסטית מצליחה שמופיעה ברחבי הארץ לכל הגילאים, במופע אישי ומצחיק שמדבר על הכל. המעבר לתל אביב, זוגיות, נשיות, ילדים ,כלבים ועולם הבידור .הדר בדרכה הייחודית מצליחה להרים מופע שנון ואינטלגנטי שצוחק על החיים .הדר בנוסף גם שחקנית ותסריטאית, כותבת לסדרות וגם משחקת בהם.
לפני מספר חודשים החליטה חברת ההפקות של הדר להעניק מספר כרטיסים לאנשים שנותנים מעצמם לאחֵר ללא כל רצון לתרומה. את עמותת "לתת" הדר מכירה, וזהו השם הראשון שעלה כאשר חשבנו על עמותה, בהופעה פגשנו את המתנדבים היקרים – אנשים שמלאים בנתינה, רצון לעשות טוב לאחר והרבה הרבה שמחה לאחר ההופעה הזו, היה לנו ברור שהקשר עם לתת יהיה ארוך טווח.
הדר לוי מאמינה כי בכוחה של הנתינה לקרב אותנו אחד לשני, להוציא מעצמנו את הצדדים הטובים ביותר, ובסופו של דבר אחרי כל הנתינה - הסיפוק שהאדם הנותן מקבל מכך גדול עוד יותר. המלצה שלה - תתנו, תאהבו ורק תשמחו.

קרן הדסה

קבוצת מגדל

ברוקנר יער לוי

משרד הפרסום ברוקנר יער לוי נמנה על העשירייה הראשונה של משרדי הפרסום בישראל.
בין הלקוחות שלנו נמנים: קבוצת לובינסקי (פג'ו, סיטרואן), מגדל, מימון ישיר, סנו, דיזיין סנטר ועוד.
מאז תחילת דרכו מקפיד המשרד לתרום לחברה ולפרסם עמותות שונות בהתנדבות מלאה.
שיתוף הפעולה בין ברוקנר יער לוי לארגון לתת בראש השנה התשע"ו, כלל פעילות נרחבת באמצעי המדיה השונים
שמטרתה לאסוף כמה שיותר ארוחות חג עבור נזקקים.
במסגרת הקמפיין גייסנו את השף חיים כהן, לטובת סרטונים לטלויזיה ולאינטרנט, בהם הוא ממחיש כיצד גם השף הטוב בישראל
לא יכול להכין ארוחת חג כשאין לו את המצרכים הדרושים וקרא לציבור בישראל לתרום ארוחות חג.
בנוסף עיצבנו מודעות לעיתונים והפקנו עלונים שחולקו בשיתוף פעולה עם רשת שופרסל, דיוורים למייל, תעודות הוקרה למתנדבים,
ובאנרים בפייסבוק ובמגוון אתרים.
העבודה נעשתה בהתנדבות מתוך רצון לקחת חלק במשימה החשובה, להעניק למשפחות נזקקות לארוחת חג מכובדת.
בנוסף חשוב להודות לספקים שעובדים עם המשרד במהלך השנה, והתגייסו לפרוייקט גם הם בהתנדבות מלאה כמו חברת הפקה, במאי, בתי עריכה וסאונד.

“אנחנו מאמינים שלצד העבודה עם הלקוחות המסחריים שלנו, יש לנו חובה וזכות כאחד, לתרום מזמננו וכישרוננו לטובת החברה, ועל אחת כמה וכמה לחזק את החלקים החלשים שבה. אנחנו מאמינים שעשיית טוב, הופכת את הארגון ואת עובדיו לארגון ערכי יותר, מחויב יותר, ואף מעניקה תחושת סיפוק גדולה יותר. אנו שואפים שכל עובד בארגון ייקח חלק בעבודה התנדבותית עבור עמותות כדי לאפשר את תחושת הנתינה לכל אחד ואחת מאיתנו.”

יורם לוי

שותף ומנהל קריאטיב במשרד

תנובה

מצלוואי

ביטוח ישיר

 איי.די.איי חברה לביטוח בע"מ הנה חלוצת שיטת הביטוח הישיר בישראל המובילה לאורך שנים בעשייה, תוך שמירה על יציבות וצמיחה, יוזמה והתנהלות ערכית. החברה שמה לה למטרה לתת ללקוחותיה שירות מצוין ומחירים אטרקטיביים. חזונה הינו להיות חברת הביטוח המובילה בתחום הפרט והמשפחה בישראל.
כחברת ביטוח המובילה את מהפכת הביטוח הישיר ושואפת לאפשר לכל אזרח במדינה לקבל שרותי ביטוח במחירים הוגנים, ביטוח ישיר רואה את עצמה מחויבת לקהילה בה היא פועלת. אכפתיות ואחריות לקהילה הינם ערכים חשובים עבורה ומהווים חלק בלתי נפרד מהאסטרטגיה העסקית ומהתרבות הארגונית על פיה היא נוהגת.
 איי.די.איי תומכת בעמותת "לתת" מתוך אמונה בדרכה ובמטרותיה. מעבר לתרומה הכספית, עובדיה לוקחים חלק בארגון חלוקת מזון בפסח ובפעילויות התנדבויות שוטפות של העמותה.
מזמינים אותכם לקרוא עוד באתר הבית: http://www.555.co.il/


 
מנכ"ל: רביב צולר
יו"ר דירקטוריון: משה שנידמן

לוג'יקס

מאקו

הרמטיק

סיטי בנק

גלוברנדס

 גלוברנדס היא חברת ייבוא והפצה המשווקת מותגים רבים במגוון קטגוריות.
לחברה פריסה ארצית מלאה הבאה לידי ביטוי במרכזים לוגיסטיים הממוקמים בנקודות מפתח לאורכה ולרוחבה של הארץ, ועשרות רכבי הפצה המגיעים לכל חנות בארץ.
מאה ושמונים עובדי החברה מייצגים את המגוון היפה של האוכלוסיה הישראלית. אין כמעט עדה או מגזר שאין להם נציגות בקרב העובדים והמנהלים של החברה.
 
גלוברנדס מקפידה להשקיע חלק מרווחיה חזרה בקהילה. אחת הדרכים לכך היא דרך שיתוף פעולה פורה על ארגון לתת ובהתמקדות באוכלוסיית ניצולי השואה. השקיפות של לתת מעניקה לגלוברנדס ביטחון בכך שהכספים המושקעים מנוצלים באופן מיטבי לטובת המטרה המוגדרת.
 
 

“חברת גלוברנדס מאמינה שצריך וחשוב להשקיע חלק מהרווחים חזרה בקהילה”

גדי נצר

מנכ"ל

טרה