מתנדב החודש שלנו בלתת!

מתנדב החודש שלנו בלתת!

ליאור, יועץ עסקי עסוק ומאד מוערך, התחיל התנדבותו כמנטור ב"לתת עתיד" ומלווה כבר מספר חודשים את חיה בפיתוח העסק הביתי שלה כקוסמטיקאית. לאורך הדרך הוא סייע לנו ברצון ענק, אם כשותף פעיל בגיוס חבריו המנטורים לליווי עסקים נוספים ואם בעבודתו המקצועית עם חיה.

ליאור מקדם ומעצים את חיה היזמת בקצב שלה בדרך שלה להצלחה. הוא מציב לה יעדים, עוזר, מלמד, מנחה ונותן לה את הכלים להיות עצמאית.
חשוב לא פחות- הוא דוחף אותה להגיע רחוק, מעניק לה ביטחון בעצמה ומלא אמונה בה שהיא תצליח, ואכן כך קרה!
 
ליאור הוא מנטור לדוגמא שהגיע עם עם המון ידע וניסיון לצד לב ענק!  במילותיה של חיה: "בלעדי ליאור לא הייתי מצליחה כך. אם אני בדרך להצלחה אז כל אחת יכולה! "
 
בזכות ליאור שדחף ועודד , קיימה החודש חיה בית פתוח מקסים  אשר בו מכרה את מוצריה והערב היה הצלחה כבירה!

כתבות נוספות

PHOTO IS:REAL

ארגון לתת ופסטיבל הצילום הבינלאומי שמחים להכריז על תחרות צילום PHOTO IS:RAEL - בנושא הצלת מזון. אנו מזמינים אתכם להשתתף בתחרות הצילום ולתמוך בפעילות.

קרא עוד
״מצילים מזון״ בצפון

בימים אלה אנו מתכוננים לכנס הצלת מזון שיערך בצפון בנוכחות תעשייני האזור. הכנס יעסוק בקבלת מידע והסרת חסמים בנושא הצלת מזון. לפרטים נוספים והרשמה >>>

קרא עוד
מתוך דו"ח העוני האלטרנטיבי של ארגון לתת

המשקף את המגמות העדכניות ביותר בנושא עוני ואי ביטחון תזונתי בישראל 2014, כפי שמכירים אותם בארגון לתת. לקריאת הדו"ח המלא:

קרא עוד
שיתוף פעולה בין חברות אשבל וגלעם וארגון לתת

חברות אשבל וגלעם חברו ליצור משותף של דייסות לילדים לטובת תרומה למשפחות נזקקות. ארגון לתת מחלק את הדייסות למשפחות הנזקקות. לפרטים >>>

קרא עוד
תחרות PHOTO IS:RAEL הגיעה לסיומה

אנו שמחים להכריז על זוכי תחרות צילום האוכל, אשר קיימנו בשיתוף איגוד המזון ופסטיבל הצילום הבינלאומי. לרשימת הזוכים המלאה>>

קרא עוד
עמותת יוזמות עתיד

סיפור עמותת יוזמות עתיד. היכנסו לקריאה >>>

קרא עוד
הצלת מזון

הרצאה מרתקת על תהליך הצלת המזון מפי אחת השותפות המובילות בתחום – קבוצת שטראוס. הכנסו >>>

קרא עוד
כנס היסוד הראשון עמותת "לתת עתיד"

עמותת לתת עתיד מסייעת לנשים אשר נמצאות במצוקה כלכלית בהקמת או פיתוח עסק קטן, כזה שיהפוך למקור הכנסה מניב לאישה ולמשפחה כולה בכדי לצאת לעצמאות כלכלית.

קרא עוד
מתנדב החודש שלנו בלתת!

ליאור אטיאס מתכנית לתת עתיד, תכנית שמטרתה פיתוח יזמות עסקית זעירה לנשים במטרה להיחלץ מהעוני ולהגיע לעצמאות כלכלית- הוא מתנדב החודש בלתת!

קרא עוד
הכשרת מנטורים

הסתיים קורס הכשרה של מנטורים מתנדבים בתוכנית לתת עתיד. בהכשרה משתתפים יועצים עסקיים, אנשי כספים,רואי חשבון ועוד שמקדישים מזמנם בהתנדבות מלאה כדי ללוות

 |