לתת תיק 2022

ביחד נסייע לעשרות אלפי ילדים לפתוח את השנה כמו כולם

לפי נתוני דו"ח העוני האלטרנטיבי לשנת 2021,  28% מהמשפחות ו 37% מהילדים בישראל חיים מתחת לקו העוני. 932,000 משקי בית בישראל חיים במצוקה כלכלית.
כ- 74% מנתמכי הסיוע העידו כי אין באפשרותם לרכוש ציוד לימודי בסיסי וספרי לימוד לבית הספר.
עבור המשפחות הנאבקות והחיות במצוקה כלכלית ההוצאה על הצטיידות לבית הספר לקראת שנת הלימודים היא הוצאה כבדה ולכן או שיבחרו לוותר עליה או שיצמצמו הוצאה גמישה אחרת כגון מזון.
הקושי המשמעותי בהצטיידות לקראת תחילת שנת הלימודים מתווסף למאבקם לחיות בכבוד ולאפשר לילדיהם התחלה חדשה שוות ערך של שנת הלימודים.  
 
פרויקט "לתת תיק" של ארגון לתת נועד לתת מענה לצורך זה ובא לאפשר לילדים ממשפחות נתמכות להתחיל את השנה עם ציוד איכותי חדש ומשמח, באופן שמאפשר נקודת פתיחה שוויונית וחיובית.   
 
כחלק מהפרויקט, הצטרף אלינו כשותף שחקן הכדורל חן דילמוני. דילמוני, שלפני מספר חודשים זכה בתביעה כנגד מועדון הספורט בו שיחק, החליט באופן ראוי להערכה לתרום חלק מכספי הפיצויים עבור קמפיין "לתת תיק". לכתבה המלאה בנושא: https://bit.ly/3oFEqmb 
 

בנוסף, אנו רוצים להודות לחברת "חוצות זהב ומרקעים פרסום חוצות" על שלטי החוצות שתרמו למען קידום הפרויקט וסייעו רבות בחשיפתו לקהל הרחב.

אנו מאמינים שפרויקט מסוג זה יכול לשנות ולו במקצת את העתיד של אותם תלמידים ולשבור את מעגל העוני הבין דורי.
לתרומה עבור רכישת ילקוט, ציוד לבית הספר ומזון, היכנסו: https://bit.ly/3SgLUJO 
 

כתבות נוספות

מתחילים את השנה עם חיוך

לקראת שנת הלימודים הקרובה שמחים להשיק יחד עם Guri Linero - את הפרוייקט המגניב, החשוב והחינוכי שבו על כל ערכה שתירכש על ידכם תתקבל תרומה לערכה זהה לילד

קרא עוד
מעגלים לטובה עם ארגון לתת

מעגלים לטובה ומסייעים לאלפי משפחות שנפגעו מהמלחמה ומהמצב הכלכלי

רוצה לעגל
מבצע איסוף מזון מפסח האחרון

תמונה שמדברת בעד עצמה

קרא עוד
כנס המתנדבים הארצי של ארגון לתת

מתנדבים יקרים, אנו שמחים להזמינכם לכנס המתנדבים הארצי של ארגון לתת שיתקיים ב-4/6 במועדון הבארבי. בתכנית - הופעה של להקת RedBand! הכנסו להרשמה!!

קרא עוד
מתנדב החודש - אבי גולדשטיין

התחיל את התנדבותו בפברואר 2016 הדבר שאבי הכי משקיע בו בהתנדבות זה אכפתיות, חיבה, דאגה, מסירות, אחריות והשקעה בקשר עם ניצול השואה אותו הוא מלווה.

קרא עוד
לתת עם יאמי

יאמי בשיתוף פעולה טעים וייחודי עם לתת, למען ניצולי שואה נזקקים. הכנסו לפרטים>>>

קרא עוד
פחות משנתיים מובילות ממעמד הביניים לעוני

ארגון לתת חישב 5 תרחישים כואבים הממחישים כמה קלה הדרך של מובטלי הקורונה אל העוני. מזמינים אתכם לקרוא את התכתבה המלאה בכלכליסט >>

קרא עוד
עוד הזדמנות לסייע לעשרות אלפי משפחות וקשישים

תירמו את הכסף שנותר באפליקציית PayBox מאירועי סוף השנה

קרא עוד
הכנס הוירטואלי והבינלאומי של ארגון לתת 2021

ב-2.11, הצטרפו לשיחה מרתקת עם מומחים אמריקאיים וישראליים מן השורה הראשונה מהמגזר השלישי, הפילנתרופי והעסקי שידונו באתגרים החברתיים הנוכחיים. הירשמו >>

קרא עוד
התנדבות לקראת ראש השנה

בואו להתנדב איתנו ולאפשר לאלפי משפחות וניצולי שואה לחגוג את את חג ראש השנה בכבוד

קרא עוד
 |