לתת תיק 2022

ביחד נסייע לעשרות אלפי ילדים לפתוח את השנה כמו כולם

לפי נתוני דו"ח העוני האלטרנטיבי לשנת 2021,  28% מהמשפחות ו 37% מהילדים בישראל חיים מתחת לקו העוני. 932,000 משקי בית בישראל חיים במצוקה כלכלית.
כ- 74% מנתמכי הסיוע העידו כי אין באפשרותם לרכוש ציוד לימודי בסיסי וספרי לימוד לבית הספר.
עבור המשפחות הנאבקות והחיות במצוקה כלכלית ההוצאה על הצטיידות לבית הספר לקראת שנת הלימודים היא הוצאה כבדה ולכן או שיבחרו לוותר עליה או שיצמצמו הוצאה גמישה אחרת כגון מזון.
הקושי המשמעותי בהצטיידות לקראת תחילת שנת הלימודים מתווסף למאבקם לחיות בכבוד ולאפשר לילדיהם התחלה חדשה שוות ערך של שנת הלימודים.  
 
פרויקט "לתת תיק" של ארגון לתת נועד לתת מענה לצורך זה ובא לאפשר לילדים ממשפחות נתמכות להתחיל את השנה עם ציוד איכותי חדש ומשמח, באופן שמאפשר נקודת פתיחה שוויונית וחיובית.   
 
כחלק מהפרויקט, הצטרף אלינו כשותף שחקן הכדורל חן דילמוני. דילמוני, שלפני מספר חודשים זכה בתביעה כנגד מועדון הספורט בו שיחק, החליט באופן ראוי להערכה לתרום חלק מכספי הפיצויים עבור קמפיין "לתת תיק". לכתבה המלאה בנושא: https://bit.ly/3oFEqmb 
 

בנוסף, אנו רוצים להודות לחברת "חוצות זהב ומרקעים פרסום חוצות" על שלטי החוצות שתרמו למען קידום הפרויקט וסייעו רבות בחשיפתו לקהל הרחב.

אנו מאמינים שפרויקט מסוג זה יכול לשנות ולו במקצת את העתיד של אותם תלמידים ולשבור את מעגל העוני הבין דורי.
לתרומה עבור רכישת ילקוט, ציוד לבית הספר ומזון, היכנסו: https://bit.ly/3SgLUJO 
 

כתבות נוספות

לתת אברכהן

לקראת חג הפסח הקרב החליט איציק אברכהן, מנכ''ל שופרסל, להרים תרומה של 5000 מארזי חג של מותג הפרטי שופרסל עבור משפחות נזקקות.

קרא עוד
אמא של גל גדות היא הוונדר וומן האמיתית

היא האמא של וונדר וומן וכעת תבינו מאיפה מגיע כל הטוב הזה שקוראים לו גל גדות. האמא של הישראלית הכי מצליחה בעולם נרתמת למען מטרה חשובה ופותחת את הלב.

קרא עוד
אתגר לתת 'מאסטר שף' בניו-יורק!

ביום ראשון שעבר, ארבעה שפים ידועים קיבלו אתגר לבשל ארוחה המבוססת על מוצרים מחבילות המזון של לתת במטרה לעזור להעלות את המודעות לעוני בישראל.

קרא עוד
אירוע הוקרה למתנדבי ומתנדבות הארגון

גם השנה, ערכנו את אירוע ההוקרה למתנדבים והמתנדבות שלנו

קרא עוד
הכנס הוירטואלי והבינלאומי של ארגון לתת 2021

ב-2.11, הצטרפו לשיחה מרתקת עם מומחים אמריקאיים וישראליים מן השורה הראשונה מהמגזר השלישי, הפילנתרופי והעסקי שידונו באתגרים החברתיים הנוכחיים. הירשמו >>

קרא עוד
סקר מיוחד לקראת חג הפסח ובעקבות עליית המחירים

בעקבות עליית המחירים הגלובאלית, האינפלציה והשלכות הקורונה, ערכנו סקר

קרא עוד
לתת באהבה: הכירו את סיפורו של אלכס ירושלמי

המשדר המיוחד של לתת באהבה עם מאסטר שף שם לעצמו למטרה לגייס 200 אלף ארוחות חג למשפחות נזקקות, ואיתן גם ניצולי השואה. מוזמנים להמשיך לתרום

קרא עוד
מזמינים אתכם לקחת חלק בפרויקט מיוחד!

כל מה שעליכם לעשות הוא: לצייר על צלחת ולצלם ולתייג בפייסבוק באינסטגרם #מצייריםחג - על כל צלחת שתעלו רשת ביתילי תתרום ארוחת חג בשווי 60 ₪ למשפחה נזקקת!

קרא עוד
הסדרי נגישות

הסדרי נגישות של אתר לתת

קרא עוד
חברות המזון חברו יחד עם לתת למען הקשישים

40 מנכ"לי חברות המזון המובילות בארץ החליטו לאחד כוחות, תרמו וארזו מוצרי כחול לבן למען הקשישים הנזקקים. צרפו בכתבה המלאה המרגשת >>

קרא עוד
 |