"לתת מהיום הראשון"

שיתוף פעולה עם פמפרס וסופר-פארם

 פרויקט "לתת מהיום הראשון" יתקיים בין התאריכים 27.3-9.4.24 בכל סניפי סופר פארם בארץ, בחנויות ובאפליקציה ובמסגרתו - לקוחות שיירכשו 3 ממוצרי פמפרס, פמפרס יתרמו בשמן מארז של 3 חבילות חיתולים, שיועבר למשפחות נזקקות עם תינוקות, הנתמכות ע"י ארגון לתת.


תקופת חייו הראשונה של תינוק הינה חשובה ומשמעותית מאין כמוה להמשך התפתחותו הבריאה והתקינה. על כן, טיפול בתינוק דורש מידה רבה של משאבים, הן נפשיים והן כלכליים.  עבור אימהות במצוקה החיות במציאות של עוני, זוהי מציאות מורכבת אף יותר. מאבק הישרדותי יומיומי מאפיין חיים בעוני ובאי הביטחון התזונתי (המאפיין המובהק ביותר של העוני), התמודדות עם התווספות הוצאות רבות הכרוכות בגידול תינוק כאשר המשאבים מצומצמים ממילא, אבדן פרנסה/הכנסה פוטנציאלי ותוספת לחץ נפשי.
 
כמה נתונים מתוך דו"ח העוני האלטרנטיבי של ארגון לתת לשנת 2023:
  • 709,500 משפחות חיות באי ביטחון תזונתי וכי יותר משליש (36.1%) מהילדים בישראל נמצאים באי ביטחון תזונתי.
  • כ-51% מנתמכי הסיוע שהם למעשה 1 מכל 2 משפחות (שהינם הורים לפעוטות עד גיל שנתיים) - העידו כי זקוקים במידה רבה מאוד לסיוע בחיתולים.
  • 50.8% מקרב נתמכי הסיוע של ארגון לתת שבביתם יש תינוקות, העידו שבשל מצבם הכלכלי הם נאלצו לוותר על תחליפי חלב אם עבור תינוקם או לצמצם בכמות המומלצת (לדלל במים או לדלג על ארוחות). הבטחת קיומם של הצרכים הבסיסיים עבור התינוק בששת חודשי חייו הראשונים מאפשרת רווחה ממצוקת אי הביטחון התזונתי בו הם מצויים. 

אנו גאים בשיתוף הפעולה המרגש הזה, המבקש להנגיש לאותן האוכלוסיות, מוצר כה נחוץ והכרחי בגידול התינוק. 

 

כתבות נוספות

מוזמנים לצפות בסיפורה המרגש של אלמוג

אלמוג חולמת לשיר, ללמוד, לעשות מוזיקה, לטייל בעולם ולשרוד. הסיפור שלה הוא הסיפור של אלפי נערים ונערות בישראל.

קרא עוד
יום הילד הבינלאומי

תכירו את אלינה, נערה אופטימית שחלומה הפשוט מכל הוא שתהיה לה האפשרות לחלום. לקראת יום הילד הבינלאומי, אנו מזמינים אתכם לתרום לילדים ונערים רבים כמותה.

קרא עוד
והילד הזה הוא אני

הפערים החברתיים מתעצמים בחופש הגדול

קרא עוד
So French So Good

כחלק משיתוף הפעולה עם שגרירות צרפת בשבוע הקולינריה הצרפתית So French So Good, נערכה סדנת שף לטבחי העמותות השותפות של ארגון לתת.

קרא עוד
שיתוף פעולה עם סמסונג ישראל

מזמינים אתכם להגיע אל מתחם המרתון ולתפוס כמה שיותר לבבות. על כל לב שאתם תתפסו, סמסונג תורמת 5 ש"ח למשפחות נזקקות באמצעות ארגון לתת!

קרא עוד
נוער לתת מעניק למר שמעון פרס אות לתת למתנדב

על חזון פורץ דרך, עשייה מחוללת שינוי,תרומה מעוררת השראה והפעה יוצאת דופן על עיצוב דמותה והווייתה של החברה הישראלית מאז קום המדינה

מתוך דו"ח העוני האלטרנטיבי של ארגון לתת

המשקף את המגמות העדכניות ביותר בנושא עוני ואי ביטחון תזונתי בישראל 2014, כפי שמכירים אותם בארגון לתת. לקריאת הדו"ח המלא:

קרא עוד
אתגר לתת 'מאסטר שף' בניו-יורק!

ביום ראשון שעבר, ארבעה שפים ידועים קיבלו אתגר לבשל ארוחה המבוססת על מוצרים מחבילות המזון של לתת במטרה לעזור להעלות את המודעות לעוני בישראל.

קרא עוד
אירוע ההוקרה השנתי למתנדבי הארגון 2024

כבכל קיץ, קיימנו אירוע מפנק ומרגש למתנדבים ושותפים לדרך

קרא עוד
מתנדב החודש

ארגון לתת שמח להציג: מתנדב החודש שלנו: והחודש: עומר געש שמתנדב המחלקת השיווק בפרויקט מיוחד!

קרא עוד
 |